Ułatwienia dostępu

Reckless

 • Duch w Tobie. Reckless. Tom 4

  duch w tobie

  Duch w Tobie. Reckless. Tom 4;
  - autorzy: Ed Brubaker, Sean Phillips;
  - tłumacz: Maria Lengren;
  - wydawnictwo: Mucha Comics, 2024;
  - kategoria: komiks, Reckless.

  No i mamy przedostatni tom cyklu Reckless. Póki co jest pięć, ale Brubaker nie zamyka się całkiem na kontynuację.
  Anna, asystentka Ethana nie zajmuje się zleceniami detektywistycznymi, ale gdy Reclessa nie ma a jest intrygujące zlecenie to może warto spróbować. Zwłaszcza, że klientką jest była idolka, gwiazda kina? Sam przedmiot zlecenia też jest fajny. Anna ma sprawdzić wielką rezydencję, z bogatą, makabryczną historią, w której ponoć straszy. Czy to duchy, a może coś całkiem innego? Anna musi sprawdzić.

  Czytaj więcej

 • Zniszczyć wszystkie potwory. Reckless. Tom 3

  reckless t 3 zniszczyc

  Zniszczyć wszystkie potwory. Reckless. Tom 3;
  - autorzy: Ed Brubaker, Sean Phillips;
  - tłumacz: Maria Lengren;
  - wydawnictwo: Mucha Comics, 2023;
  - kategoria: komiks, Reckless.

  Jest już rok 1988, życie Ethan'a niewiele się zmienia. Ocean, czasem zlecenia, no i prywatne kino, w którym z przyjaciółką ogląda stare filmy. W pewien sposób jest szczęśliwy. Nie można tego powiedzieć o przyjaciółce. Dziewczyna zaczyna czuć potrzebę zmian. Chce ułożyć sobie życie a to prowadzi do sprzeczki z Ethan'em. Reckless swoje kolejne śledztwo będzie musiał prowadzić bez wsparcia. Sprawa nie jest prosta. Jeden z radnych zwraca się z prośbą o zniszczenie pewnego wpływowego, ale też całkowicie bezwględnego dewelopera. Reckless bez wahania się zgadza - tak jakby chciał w pewien sposób zbawić świat. Jego emocjonalne zaangażowanie sprawia, że zaczyna popełniać błędy, a tym samym naraża się na niebezpieczeństwo. Czy muszę dodawać, że nie tylko jego życie jest zagrożone?

  Czytaj więcej

 • Powiernik diabła. Reckless. Tom 2

  reckless t 2 powiernik diabla

  Powiernik diabła. Reckless. Tom 2;
  - autorzy: Ed Brubaker, Sean Phillips;
  - wydawnictwo: Mucha Comics, 2023;
  - kategoria: komiks, Reckless.

  Ethan Reckless w końcu odnajduje chwilę szczęścia. Podczas jednego z zadań poznaje bibliotekarkę, z którą dobrze mu się spędza czas. Drinki, spacery, wspólne oglądanie filmów. Początek miłości? Zapewne tak, gdyby nie te wspólne filmy. Podczas jednego z seansów dziewczyna rozpoznaje na ekranie swoją siostrę, która zaginęła kilka lat wcześniej. Ethan bez chwili wahania deklaruje, że spróbuje ją odnaleźć. Nie wie jeszcze, że wynik tej sprawy wpłynie na jego kiełkujący związek.

  Czytaj więcej

 • Reckless. Tom 1

  reckless

  Reckless. Tom 1;
  - autorzy: Ed Brubaker, Sean Phillips;
  - wydawnictwo: Mucha Comics, 2022;
  - kategoria: komiks, Reckless.

  Mój ulubiony duet komiksowy znów akcji. W czasie pandemii stworzyli serię, która jest pewnego rodzaju hołdem w kierunku tradycyjnej literatury sensacyjnej.
  Poznajcie Ethan'a Reckless'a. Facet jest prywatnym detektywem, ale dosyć leniwym i wybrednym. Pracuje tylko jak skończy mu się kasa, a podczas działań nie zawsze przestrzega zasad. Poharatana twarz Ethen'a jest dowodem, że facet ma bogatą przeszłość. Ta twarz sprawia też, że przeciwnicy często rezygnują z oporu.
  Do Ethan'a zgłasza się znajoma z dawnych lat. Z czasów gdy Reckless pod przykrywką inwigilował grupy ekstremistów. Kobieta chce odzyskać swoje prawie uczciwie zarobione pieniądze. Z sentymentu, a może z poczucia winy Ethan zgdadza się pomóc, ale nie wie, że w ten sposób obudzi coś czego się obawia. Własne wspomnienia.

  Czytaj więcej