Ułatwienia dostępu

Spaghetti Bros. Tom 1

spaghetti bros t 1

Spaghetti Bros. Tom 1;
- autorzy: Domingo Roberto Mandrafina, Carlos Trillo;
- wydawnictwo: Elemental, 2021;
- kategoria: komiks.

Niektórzy mądrzy powiadają, że z rodziną to najlepiej na zdjęciach bo w życiu to różnie bywa.. zwłaszcza jak członkowie rodziny wybierają różne przepisy na życie.
Pewne włoska rodzina przybyła do Ameryki na początku XX wieku. Matka nie żyje, a rodzeństwo próbuje znaleźć sobie miejsce na nowej ziemi. Jest ich pięcioro. Gangster, ksiądz, policjant, aktorka i gospodyni domowa. Każde z nich ma swoje tajemnice a ich losy co chwila się przeplatają. Gangster (myślący cały czas o zmarłej mamie) nienawidzi policjanta a ksiądz cały czas musi strofować (krzyżem w głowę do krwi) tego pierwszego. Aktorka - niby sława, ale czy to przystoi włoskiej dziewczynie? No przecie, że nie. Wygląda ma to, że tylko gospodyni domowa nie budzi kontrowersji... tylko, że ona też ma swoje tajemnice. I to może większe niż pozostała czwórka.

Przyznam, że nieźle się bawiłem podczas czytania. Mnóstwo humoru i fajnych dialogów. Akcja niby dzieje się w Ameryce, ale miałem wrażenie jakbym oglądał starą włoską komedię. Bez wahania sięgnę po kolejne tomiki.