Ułatwienia dostępu

47 strun - tom 1

47 strun t 1

47 strun - tom 1;
- autor: Timothe Le Boucher;
- wydawnictwo: Non Stop Comics, 2022;
- kategoria: komiks.

Kolejny thriller psychologiczny od Le Boucher'a. Tym razem rzecz jest bardziej rozbudowana i rozbita na dwa tomy.
Ambroise, młody harfista próbuje odnaleźć się w nowym otoczeniu. Jest zdolny, pracowity, ale też wie, że nie ma przed sobą wielkiej kariery. Nie zmienia to faktu, że zrobi wszystko by osiągnąć sukces. Nawet jeśli będzie wiązało się to z pełnym podporządkowaniem. Znany śpiewaczka proponuje Ambroise'owi by ten zrealizował 47 zadań a gdy je zaliczy to dostanie piękny instrument w prezencie. Niektóre są banalne, a inne wymagają odrzucenia swojej godności.


Ambroise systematycznie zdobywa kolejne struny (nagrody za zadania), ale nie wie, że wokół niego rozgrywa się dużo większa intryga. Śpiewaczka jest zmiennokształtną milionerką, a Ambroise jest obiektem jej fascynacji. Zmiennokształtna zbliża się Ambroise pod różnymi postaciami - nie tylko kobiecymi. Ambroise ma coraz mniej czasu na normalne relacje.
Ciekawa intryga i nie mogę się doczekać zakończenia. Znając Timothe Le Boucher'a wiem, że w pewnym momencie nastąpi ostry zwrot akcji, który całkowicie zmieni spojrzenie na głównych bohaterów tej historii.