Ułatwienia dostępu

Zadzwoń do Saula - sezon 4

zadzwon do saula s 4

Zadzwoń do Saula,
(Better Call Saul);
- twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould;
- AMC, sezon 4, 2018;
- wybrana obsada: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Michael McKean, Patrick Fabian, Rhea Seehorn, Michael Mando, Brandon K. Hampton, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos;
- kategoria: serial, sezon, kryminał, dramat, komedia, prawniczy.

Jimmy cały czas nie ma licencji prawniczej. Życie w zawieszeniu źle na niego wpływa, ale pomimo przeszkód stara się osiągać dochody. Dla niego nie ma przeszkód nie do przeskoczenia. Nawet praca w przeciętnym salonie komórkowym może okazać się całkiem dobrym interesem. Grunt to wymyślenie grupy docelowej i produktu, który można sprzedać.
O zmarłym bracie stara się nie myśleć, ale jego legenda ma nadal wpływ na życie Jimmy'ego. Do ogzyskania licencji jest coraz bliżej.

zadzwon do saula s 4 scena

Wątek Jimmy'ego, a w zasadzie już Saul'a nie wzbudzał w tym sezonie moich emocji. Czego nie można powiedzieć o przygodach Nacho, który musi coraz bardziej balansować pomiędzy dwoma kartelami. Chciał wolności i zmiany życia, a został wciągnięty w wielką wojnę. Podobnie jest u Mike'a. Były gliniarz żyje coraz bardziej na krawędzi. W końcu będzie musiał przekroczyć granicę. Czy się odważy?
Czwarty sezon oceniam na siedem. Czuć delikatny spadek, a może to moje znużenie serialem? Daję sobie kilka tygodni przerwy zanim uruchomię kolejny sezon.
siedem
Poniżej zwiastun