Ułatwienia dostępu

Zadzwoń do Saula - sezon 2

zadzwon do saula s 2

Zadzwoń do Saula,
(Better Call Saul);
- twórcy: Vince Gilligan, Peter Gould;
- AMC, sezon 2, 2016;
- wybrana obsada: Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Michael McKean, Patrick Fabian, Rhea Seehorn, Michael Mando, Brandon K. Hampton, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos;
- kategoria: serial, sezon, kryminał, dramat, komedia, prawniczy.

Nadrabiania serialowych zaległości ciąg dalszy.
Jimmy McGill dostaje życiową szansę. Ma teraz pracę w znakomiter kancelarii prawniczej, służbowy samochód, mieszkanie i status, o którym mógłby tylko pomarzyć. Nie ma tylko wolności w działaniu. Podejmuje ryzykowne decyzje nie konsultując ich z przełożonymi, a także często nie przewiduje prawnych konsekwencji swoich działań. Chce dobrze, ma szczere chęci, ale nadal lubi chodzić na skróty. Sam nie ponosi odpowiedzialności, ale jego bliscy już tak.

zadzwon do saula s 2 scena
Brat cały czas jest przekonany, że Jimmy dostał od życia więcej niż zasługuje, a kobieta, którą kocha przez jego zachowania nie może awansować.. no i najważniejsze. Jimmy nie jest szczęśliwy. Luksusy nie są dla niego.
Drugi sezon trzyma poziom i buduje ciekawy, pełny niejednoznacznych postaci, świat. Żałuję, że tak długo zwlekałem z tym tytułem - może obecny protest scenarzystów sprawi, że starsze seriale dostaną nowe życie?
Oceniam na osiem.

osiem
Poniżej zwiastun