Ułatwienia dostępu

Yellowstone - sezon 3

yellowstone s 3

Yellowstone - sezon 3;
- twórcy: Taylor Sheridan, John Linson;
- Paramount - 2020;
- wybrana obsada: Kevin Costner, Kelly Reilly, Cole Hauser, Ryan Bingham, Luke Grimes, Wes Bentley, Jefferson White, Gil Birmingham, Danny Huston, Kelsey Asbille, Terry Serpico, Denim Richards, Josh Holloway, Eden Brolin, Mo Brings Plenty,
- kategoria: serial, sezon, western, dramat, Dutton (Saga).

Wydawało się, że pozbyciu się rywali rodzina Duttonów może się cieszyć posiadaną ziemią. Nic z tych rzeczy. Takie olbrzymie tereny zawsze są ciekawym kąskiem dla wielkich drapieżników - a tych nie brakuje. W Montanie pojawia się jeden z największych. Potężny fundusz inwestycyjny chce postawić lotnisko, kurort i miasto. To może być olbrzymia szansa dla stanu, ale nie dla Yellowstone. Duttonowie dostają hojną propozycję wykupu, ale wiadomo, że senior rodu się nie zgodzi. Zamiast wykupu może dość do wywłaszczenia... nie ma spokoju w dolinie.

yellowstone s 3 scena
W relacjach rodzinnych też się wiele zmienia. Jamie cały czas nie jest godny zaufania. Niby się stara, ale jego metody są zawsze dyskusyjne. Beth nie bez powodu mu nie ufa. Może to kwestia genów?
Trzeci sezon Yellowstone jest minimalnie spokojniejszy od sezonu drugiego, ale nieźle zaskakuje w finale. To bardzo mocne wejście w czwarty cykl. Koniecznie muszę jak najszybciej obejrzeć.
Oceniam na dziewięć.

dziewięć
Poniżej zwiastun