Ułatwienia dostępu

Yellowstone - sezon 2

yellowstone s 2

Yellowstone - sezon 2;
- twórcy: Taylor Sheridan, John Linson;
- Paramount - 2019;
- wybrana obsada: Kevin Costner, Kelly Reilly, Cole Hauser, Ryan Bingham, Luke Grimes, Wes Bentley, Jefferson White, Gil Birmingham, Danny Huston, Kelsey Asbille, Dave Annable, Neal McDonough, Terry Serpico;
- kategoria: serial, sezon, western, dramat.

Powróciłem do Montany, do problemów Duttonów. Wydawało się, że sytuacja w rodzinie i z sąsiadami jest w miarę opanowana. Senior rodu twardo wszystko trzyma w ryzach i rodzina może jakoś myśleć o przyszłości. Nic bardziej mylnego. Wrogowie czyhający na ziemię Duttonów zawsze się znajdą. Tym razem pojawiają się bracia Beck. Potentaci w hazardowym biznesie nigdy nie mieli problemów z Duttonami, ale wiele się zmieniło. Beck'owie chcą zmusić John'a do mocniejszej interwencji w sprawie planów rezerwatu. Nie stosują łagodnych półśrodków. Otrucie bydła to dopiero początek problemów. Bracia nie znają granic i wszelkie cele osiągają brutalną siłą. Legalnie nie można z nimi walczyć, a do ostrej wojny Duttonowie potrzebują partnerów. Być może będą potrzebne tymczasowe sojusze.

yellowstone s 1 scena

Relacje rodzinne też nie są najłatwiejsze. Jamie zrezygnował z kampanii wyborczej i wrócił do domu ojca. Został przyjęty raczej chłodno, a dopiero wyjdzie na jaw co nawyrabiał na zewnątrz. Monica, żona Kayce'go również przewrowadziła się na farmę. Czy zostanie tu na dłużej? Trudno stwierdzić - wiemy tylko, że w tej rodzinie wszystko jest bardziej skomplikowane niż się wydaje. 
Coś pominąłem? Ano tak. Beth i jej ostry język. Córka John'a będzie miała poważne problemy, ale może znajdzie się rycerz co ją obroni? Nawet jak nie będzie chciała. 

Sezon drugi Yellowstone trzyma znakomity poziom i dostaje pełną dyszkę. Jak dla mnie to jeden z ciekawszych seriali ostatnich lat. 

dziesięć
Poniżej zwiastun.