Ułatwienia dostępu

Yellowstone - sezon 1

yellowstone s 1

Yellowstone - sezon 1;
- twórcy: Taylor Sheridan, John Linson;
- Paramount - 2018;
- wybrana obsada: Kevin Costner, Kelly Reilly, Cole Hauser, Ryan Bingham, Luke Grimes, Wes Bentley, Jefferson White, Gil Birmingham, Danny Huston, Kelsey Asbille, Dave Annable;
- kategoria: serial, sezon, western, dramat, Dutton (Saga).

Przenieśmy się do współczesnej Montany w Stanach Zjednoczonych. Wielkie ranczo rodziny Dutton ma spore problemy. John Dutton, głowa rodziny, za wszelką cenę próbuje utrzymać jedność rancza, ale przeciwników ma coraz więcej, a jego pozycja z czasem ulega sporemu osłabieniu. Z jednej strony ranczo jest atakowane przez ambitnego przywódce Indian mieszkających w pobliskim rezerwacie, a z drugiej strony wielu inwestorów chętnie wykupiłaby część terenów pod zabudowę mieszkalną. Napastnicy nie zawsze działają zgodnie z prawem, ale nie do końca są świadomi, że John to stary wyga, który pomimo choroby potrafi twardo walczyć. Czy zgodnie z prawem? A kogo to obchodzi. On jest prawem na swoich terenach i nie zamierza niczym innym się przejmować. O czymś zapomniałem? Ano tak. John ma dzieci. Trzech synów i córkę. Każde z nich ma swoje atuty, ale też swoje problemy, a największym z nich są relacje z ojcem. Czy będą popierać działania ojca czy też może będą próbować realizować swoje własne ambicje?

yellowstone s 1 scena

Yellowstone pozytywnie mnie zaskoczył. Dawno nie widziałem tak znakomicie napisanego i zagranego serialu. Sposób opowiadania i relacje wewnątrzrodzinne przypomina mi dwa wielkie seriale. Z jednej strony Sukcesja a z drugiej, uwielbiany przeze mnie Sons Of Anarchy. Powinniście wiedzieć, że skoro coś stawiam obok SOA to znaczy, że oceniam wysoko.
Sezon pierwszy Yellowstone dostaje pełną dyszkę.

dziesięć
Poniżej zwiastun.