Ułatwienia dostępu

W cieniu - sezon 1

umbre s 1

W cieniu,
(Umbre);
- twórcy: Bogdan Mirić i Igor Cobileanski
- HBO, sezon 1, 2014;
- wybrana obsada: Şerban Pavlu, Ştefan Velniciuc, Maria Obretin, Andreea Vasile, Sergiu Costache, Doru Ana, Madalina Craiu, Gabriel Huian;
- kategoria: serial, sezon, W cieniu, HBO, europejskie, dramat.

Relu jeździ taksówką. Fatalne zarobki, zero szacunku (zwłaszcza w rodzinie) i całe dnie spędzone w Dacii. Można powiedzieć, że życie Relu nie jest idealne, ale niewielu wie, że Relu ma drugi fach. Jego głównym źródłem dochodu jest praca dla Kapitana, miejscowego gangstera. Relu zajmuje się odzyskiwaniem długów. Trzeba przyznać, że jest w tym skuteczny, a praca przynosi dobre dochody. Życie Relu zaczyna się komplikować gdy dwa jego życia się krzyżują. Najpierw syn Kapitana odkrywa prawdziwą tożsamość Relu. To jeszcze nie dramat, ale umawianie się z jego córką jest lekką przesadą. Odzyskiwanie długów też się komplikuje. Relu ma kilka wypadków przy pracy i traci zaufanie Kapitana. W zasadzie zrezygnowałby z pracy, ale z tego zawodu się tak łatwo nie odchodzi, zwłaszcza jak szef mówi iż są kwestie finansowe do wyjaśnienia.

umbre s 1 scena
Umbre to mój pierwszy rumuński serial. Fabularnie i realizacyjnie stoi na mega fajnym poziomie. Poszczególne odcinki oglądałem jeden za drugim, a główny wątek porwał bez reszty. To kolejna pozycja od HBO, która mi się spodobała. Chyba znów zacznę polecać ;).
Umbre sezon pierwszy dostaje mocne osiem.
osiem

Lubi Pan Rachmaninowa?
Nie piję za kółkiem.


Poniżej zwiastun