Ułatwienia dostępu

Strażnicy Galaktyki 3 - 2023

straznicy galaktyki 3

Strażnicy Galaktyki 3,
(Guardians of the Galaxy Vol. 3) - 2023;
- reżyseria: James Gunn;
- scenariusz: James Gunn;
- wybrana obsada: Chris Pratt, Zoe Saldaña, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff, Vin Diesel, Bradley Cooper, Sylvester Stallone, Chukwudi Iwuji;
- kategoria: film, akcja, science fiction, kasowy, Disney, Marvel;

Strażnicy Galaktyki ponownie muszą wspólnie walczyć. Tym razem zagrożone jest życie Rockett'a. Bez szybkiej pomocy szop umrze.Rockett został stworzony w laboratorium i tylko tam jest kod, który pozwoli go uratować. Przeciwnikiem jest Wielki Ewolucjonista. Psychol, który tworzy nowe gatunki dla własnej przyjemności. Nowe rasy zaludniają wykreowane światy, a jak eksperyment się nie uda to projekt trafia do kosza. Czytajcie - unicestwienia.

straznicy galaktyki 3 scena

To nie tylko historia o ratowaniu przyjaciela, w mojej ocenie, to rzecz przede wszystkim o przyjaźni i tolerancji. Każde życie ma wartość, a eksperymenty na żywych organizmach to zło w czystej postaci. Z tego co pamiętam to jest to ostatnia część cyklu. Każdy ze strażników spróbuje teraz odnaleźć swoje prawdziwe ja. Nowi Strażnicy w tej formule już nie powstaną, ale może to i dobrze. Dostaliśmy udany finał trylogii. Nie jest to poziom jedynki, ale jest o wiele lepiej niż w drugiej odsłonie. Humor, akcja, przygoda. To działa.
Daję osiem.
osiem
Poniżej zwiastun