Ułatwienia dostępu

Prawnik z Lincolna - sezon 2

prawnik z lincolna s 2

Prawnik z Lincolna,
(The Lincoln Lawyer);
- twórcy: David E. Kelley, Ted Humphrey;
- Netflix, sezon 2, 2023;
- wybrana obsada: Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Becki Newton, Jazz Raycole, Angus Sampson, Lana Parrilla, Yaya DaCosta, Ntare Guma Mbaho Mwine, Marlene Forte, Krista Warner ;
- kategoria: serial, sezon, ekranizacja, prawniczy, kryminał, dramat.

Mickey podejmuje się obrony restauratorki, która zostaje oskarżona o zamordowanie miejscowego dewelopera, który chciał wykupić jej restaurację. Kobieta słynie ze swojej porywczości, ale cały czas twierdzi iż jest niewinna. Dla adwokata to bez znaczenia - dla niego liczy się tylko to by klient niczego nie zatajał. Prywatnie Mickey nie jest aż tak wyrozumiały. Zanim kobieta została oskarżona Mickey spędził z nią namiętną noc. Konflikt interesów. Tak, ale po przyjęciu sprawy Prawnik z Lincolna jest bardzo powściągliwy w relacjach prywatnych. Wszystkie dowody wskazują na winę kobiety, ale może ktoś próbuje ją wrobić?


prawnik z lincolna s 2 scena
W tle mamy kilka osobistych zawirowań współpracowników Mickey'a oraz nietypową sprawę. Jeden z klientów przyznaje się do brutalnego morderstwa o które jest oskarżony inny klient Mickey'a. To dopiero konflikt interesów.

Drugi sezon Prawnika z Lincolna trzyma poziom i zasługuje na uwagę. Zwłaszcza zdjęcia mogą się podobać. W mojej ocenie to jeden z lepszych tytułów na Netflix.
Daję osiem.
osiem

Zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=XI0C81p7vKI&ab_channel=Netflix