Ułatwienia dostępu

Planeta Singli 3 - 2019

 planeta singli 3

Planeta singli 3 - 2019;
- reżyseria: Sam Akina, Michał Chaciński;
- scenariusz: Sam Akina, Jules Jones;
- wybrana obsada: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Bogusław Linda, Danuta Stenka, Maria Pakulnis, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Borys Szyc, Anna Smołowik, Joanna Jarmołowicz; Jakub Józefowicz;
- gatunek: komedia romantyczna.

Tytuł do kin trafił około trzy miesiące po drugiej części. To budzi pewne obawy o poziom scenariusza i jakości produkcji. Zbyt szybkie tempo produkcji nigdy nie wróży dobrze. Na szczęście nie było tak źle ;).
Ania i Tomek w końcu wezmą ślub. Planowane jest wielkie, ale skromne, wesele w domu rodzinnym Tomka. Impreza na wsi musi być niezapomniana. I tak też będzie - o ile panna młoda nie ucieknie z ceremonii. Co za obrzydliwy spojler zaserwowałem. No cóż. Stało się. Przygotowania do ślubu idą pełną parą, ale absolutnie nie można powiedzieć, że zgodnie z planem. Na wierzch wychodzą wszelakie problemy rodzinne i to nie tylko w rodzinie Wilczyńskich.

planeta singli 30scena
Planeta Singli 3 to film, który da sporą dawkę zdrowego śmiechu, ale też momentami będzie próbował z nieczułych serc wydobyć momenty wzruszenia. Czyli dostaniemy dokładnie to czego się spodziewaliśmy. Nic nie szkodzi, że w tle pojawi product placement a niektóre sceny i dialogi będą brzmiały dziwnie znajomo - całość bawi i wzrusza.
Największy zarzut można mieć do nierówności tej produkcji. Pierwsza połowa jest dynamiczna, komiczna, a później robi się zbyt nostalgicznie, przewidywalnie i trochę nudnawo. Za to lekki minus.
Był też mój ulubiony Boguś Linda - to wniosło element świeżości do przedstawionego świata, ale jego postać była zbyt przeszarżowana. WIemy, że Linda rozpala serca dam - ale żeby robić z niego aż taką szuję? Nie godzi się. I znów zaspojlerowałem. Kończyć trzeba i wstydu oszczędzić.
Oceniam na siedem. Ciekawe czy będzie Planeta Singli 4, czyli jak wychować dziecko, albo zrobić.. albo coś.
siedem
Poniżej zwiastun.