Ułatwienia dostępu

Ozark - sezon 2

ozark s 2

Ozark - sezon 2;
- twórcy: Bill Dubuque, Mark Williams;
- Netflix, 2018;
- wybrana obsada: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Julia Garner, Jason Butler Harner, Jordana Spiro, Lisa Emery, Peter Mullan, Janet McTeer, Harris Yulin, Trevor Long;
- kategoria: serial, sezon, kryminał, dramat, Złoty Glob, Emmy.

Marty jakimś cudem nadal jest przy życiu, ale meksykański kartel nie odpuszcza. Skoro jest tak skuteczny to ma wyprać kolejną, dużo większą partię pieniędzy. Mały zajazd i klub dla dorosłych nie wystarczą. Tu jest potrzebne coś z rozmachem. Zakład pogrzebowy jest przydatny bo pojawia się coraz więcej ciał, ale Marty poszukuje czegoś wielkiego, czegoś co obraca olbrzymią kasą. To może kasyno? Potrzebne jest zezwolenie, mnóstwo programów formalnych, ale kartelowi pomysł bardzo się podoba, ale to nie znaczy, że nadal nie są groźni.

ozark s 2 scena
Marty musi się martwić nie tylko pracowcami. Na jego tropie jest FBI, a ojciec zaufanej pracownicy, kryminalista bez zasad żąda swojej działki. No i jeszcze mafia z Kansas, która zarabia na istniejących kasynach. To jednak nic w poównaniu z politykami. Ci są najgorsi. Olbrzymie wpływy i równie olbrzymi brak zasad.
Świetna ewolucja postaci (oj się będzie działo w kolejnym sezonie) i niejednoznaczne postawy to mocne strony serialu. Muszę przyznać, że znakomicie się to ogląda.
Nadal osiem plus.

osiem
Poniżej zwiastun