Ułatwienia dostępu

Ojciec chrzestny Harlemu - sezon 2

ojciec chrzestny harlemu s 2

Ojciec chrzestny Harlemu,
(Godfather of Harlem);
- twórcy: Chris Brancato, Paul Eckstein;
- HBO, sezon 2, 2021;
- wybrana obsada: Forest Whitaker, Lucy Fry, Nigel Thatch, Vincent D'Onofrio, Giancarlo Esposito, Ilfenesh Hadera, Paul Sorvino, Rafi Gavron, Erik LaRay Harvey, Chazz Palminteri, Antoinette Crowe-Legacy.
- kategoria: serial, sezon, na faktach, kryminał, Emmy.

Bumby jest ścigany przez wszystkie pięć włoskich rodzin. Pomimo wyroku śmierci udaje mu się przeżyć, a co ważniejsze odzyskać dobre imię i nawiązać bardzo dochodową współpracę. Jego włoskim partnerem zostaje Chin. Gangsterzy się nienawidzą, ale widmo olbrzymich zysków jest bardzo pociągające.
Malcolm X próbuje powrócić do wspólnoty, ale nie ma w niej dla niego już miejsca. Jego poglądy są zbyt radykalne. A może nie chodzi o poglądy, ale o szacunek? Ameryka wrze. Na ulicach policjancji bez powodu masakrują czarnych, a w kongresie trwają pracę nad ustawą o równości, ale czy to coś zmieni? Czy zmieni mentalność?

ojciec chrzestny harlemu s 2 scena
Czarni i biali gangsterzy nie darzą się szacunkiem i ten fakt próbuje wykorzystać FBI, które próbuje osiągnąć sukcesy. Czy nienawiść rasowa wygra z gangsterskim kodeksem?

Ten inspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial niesamowicie trzyma w napięciu. Znakomicie napisani i zagrani główni bohaterowie to największa zaleta produkcji. To nie tylko genialny Whitaker, ale też Thatch, Esposito, D'Onofrio. Mistrzostwo.
Oceniam na dziewięć.

dziewięć
Poniżej zwiastun