Ułatwienia dostępu

Mamma Mia: Here We Go Again! - 2018

mamma mia 2

Mamma Mia: Here We Go Again! - 2018;
- reżyseria: Ol Parker;
- scenariusz: Ol Parker;
- wybrana obsada: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Julie Walters, Dominic Cooper, Amanda Seyfried, Christine Baranski, Andy Garcia, Cher, Lily James;
- gatunek: musical, komedia.

Kolejna pozycja, która została obejrzana w kinie, a niekoniecznie się na to wybierałem. Po dziesięciu minutach seansu każdy kawałek mojego ciała krzyczał.. za jakie grzechy, ja chcę wyjść! Przeszkadzała mi obsada, stylizacje i słabe dialogi. Na szczęście z czasem coraz bardziej dawałem się porwać klimatowi tej produkcji. Nie fabule - ta do końca była słabiutka, ale właśnie klimatowi. Mamma Mia 2 ma niepowtarzalny urok, który zaraża pozytywnym nastrojem.
Fabuła skupia się wokół dwóch równolegle prowadzonych wątków, które splatają się w finałowej scenie. Pierwszym z nich jest młodość Donny, która po zakończeniu szkoły wyrusza w świat i poznaje trzech przystojnych mężczyzn. W roli młodej Donny wystąpiła Lily James. Dziewczyna średnio śpiewała, ale miała zaraźliwy uśmiech.

mamma mia 2 scena
Drugi wątek jest współczesny. Dorosła córka Donny (Seyfried) chcę upamiętnić swoją mamę i przygotowuje się do otwarcia hotelu jej imienia. Dziewczyna mocno się angażuje, ale jej plany niszczy nieprzewidywalna pogoda. Amanda Seyfried wypadła naprawdę korzystnie. Dziewczyna ma fajny głos, a w filmie mocno przypominała mi naszą rodzimą Kurdej-Szatan.
Mamma Mia: Here We Go Again! to film, który emanuje radością i potrzebą cieszenia się życiem. Jest to infantylne, naiwne, ale jak już wspomniałem ma niezaprzeczalny urok.
Pomimo trudnych początków oceniam na osiem.
osiem
Czasem warto sobie pozwolić na chwilę nieplanowania.
Poniżej zwiastun