Ułatwienia dostępu

Mad Dogs US - mini

mad dogs us

Mad Dogs US;
- twórcy: Cris Cole, Shawn Ryan;
- Amazon 2015-2016, mini;
- wybrana obsada: Ben Chaplin, Michael Imperioli, Romany Malco, Steve Zahn, María Botto, Mark Povinelli, Phil Davis, Rachael Holmes, Coby Bell;
- kategoria: dramat, komedia, kryminał.


Czwórka facetów zostaje zaproszona przez kumpla do Belize. Kiedyś byli zgraną paczką, ale z czasem drogim im się rozeszły. Lot pierwszą klasą, super rezydencja i imprezy do świtu. Tak się zapowiada kilkudniowy pobyt.. i nawet początkowo tak jest. Szybko jednak sytuacja się mocno zmienia. Gospodarz na oczach gości dostaje kulkę w łeb, a oni sami mają szybko odzyskać łódź, którą porzucili gdzieś w zatoce. Od tej pory rozpoczyna się seria dziwnych wydarzeń, które nakręcają fabułę. Morderstwa, narkotyki, skorumpowani gliniarze i służby amerykańskie, który mnie można ufać. Ta lawina wydarzeń jest okazją do ciekawej ekspozycji bohaterów i ich wzajemnym relacji.

mad dogs us scena
Początek serialu zapowiadał się wyśmienicie. Połączenie komedii z krwawym kryminałem, ale z czasem klimat uleciał. Stało się bardziej poważnie, momentami filozoficznie i do finału pozycję ratował tylko porządny soundtrack.
Oceniam na słabe sześć.
sześć
Poniżej zwiastun