Ułatwienia dostępu

Line of Duty - sezon 3

line of duty s 3

Line of Duty,
- BBC, sezon 3, 2016;
- twórca: Jed Mercurio;
- wybrana obsada: Martin Compston, Vicky McClure, Adrian Dunbar, Keeley Hawes, Mark Bonnar, Craig Parkinson;
- gatunek: thriller, dramat.

Szybko sięgnąłem po trzeci sezon. Akcja trzeciego sezonu rozpoczyna się bardzo dynamicznie. Jest pościg za niebezpiecznym przestępcą. Widzimy jak funkcjonariusz policji zabija bezbronnego zbiega i zmusza kolegów z jednostki do tuszowania zbrodni. Wydaje się, że wiemy o czym będzie opowiadać cały sezon, ale scenarzyści dość szybko nas wyprowadzają z błędu. Sprawa nie dotyczy banalnego przekroczenia uprawnień. To tylko wierzchołek góry lodowej sprawa staje się coraz bardziej rozwojowa i coraz częściej detektywi z wydziału wewnętrznego (AC-12) napotykają na ostry opór. Fałszywe dowody, zatajone informacje, komuś bardzo zależy by sprawa nie wyszła na jaw. Nie chcę Wam psuć zabawy z seansu więc więcej o fabule nie będę pisać, zaznaczę tylko, że na nowo pojawia się wątek kreta w policji, a w śledztwo są zamieszani wpływowi obywatele, a sprawa dotyczy między innymi molestowania nieletnich.

line of duty s 3 scena
Znakomita fabuła, kilka zwrotów akcji i świadomość, że wszyscy mają swoje tajemnice. Pytanie czy warto je wszystkie ujawniać?
Sezon trzeci dostaje ode mnie pełną dyszkę. Notę podnosi świetne powiązanie fabuły tego sezonu z poprzednimi seriami. Warto!
dziesięć

Poniżej zwiastun