Ułatwienia dostępu

Kot w butach: Ostatnie życzenie - 2022

kot w butach ostatnie zyczenie

Kot w butach: Ostatnie życzenie,
(Puss in Boots: The Last Wish) - 2022;
- reżyseria: Joel Crawford;
- scenariusz:Paul Fisher, Tommy Swerdlow;
- kategoria: film, animacja, przygodowy, komedia, kasowy.

Kot w butach prowadzi dobre, lekko hulaszcze i bardzo niebezpieczne życie. Jest bohaterem, który bez problemu walczy z przeciwnikami. To jednak ma swoją cenę. Kot nie zawsze jest nieomylny, a przeciwnicy bywają silniejsi. To sprawia, że pula dziewięciu żyć drastycznie się skurczyła. W zasadzie to już jej nie ma. Kot musi zmienić swój tryb działania i przejść na emeryturę. No chyba, żeby się dało odzyskać to co utracone? Brzmi jak wyzwanie, brzmi jak przygoda, brzmi jak bardzo ryzykowana sprawa... ale może warto zaryzykować?
Ahoj przygodo.

kot w butach ostatnie zyczenie scena
Mam mały zgryz z tą animacją. Dzieciaki ją uwielbiają, wielokrotnie oglądają, a dla mnie była trochę zbyt głośna i zbyt szybka. Cały czas jakieś walki, spory, zmiany lokacji. Nie ma przestrzeni by humor (a bywa śmiesznie) mógł się przebić do widza. Nie ma czasu - trza gonić, żeby przypadkiem widz się nie zatrzymał i zastanowił nad scenariuszem. Ma oglądać i nie myśleć. Do strony wizualnej nie można się przyczepić. Piękne i kolorowe.
Oceniam na słabe siedem. Wolę jednak spokojniejsze historie. Mam nadzieję, że zapowiedziany Shrek nie pójdzie w tym kierunku.
siedem
Poniżej zwiastun