Ułatwienia dostępu

Justified: Bez przebaczenia sezon 6

justified s 6

Justified: Bez przebaczenia,
(Justified);
- twórcy: Graham Yost;
- FX, sezon 6, 2015;
- wybrana obsada: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Erica Tazel, Natalie Zea, Walton Goggins, David Meunier, Mykelti Williamson, Jacob Pitts, Jere Burns, Mary Steenburgen, Sam Elliott, Garret Dillahunt;
- kategoria: dramat, kryminał, Emmy.

Finałowy sezon jednego z ciekawszych seriali jakie widziałem.
Raylan Givens planuje opuścić Kentucky. Zanim jednak to zrobi próbuje po raz ostatni i ostateczny dorwać swojego kolegę z dzieciństwa. Mowa oczywiście o Boyd'zie. Tym razem Raylan postanawia wykorzystać narzeczoną Crowder'a, która nadal jest w więzieniu. Ava, w zamian za wolność zgadza się na współpracę. NIe jest to łatwa decyzja, ale samotnie w więzieniu nie przetrwa.
A co się dzieje w Harlan? Powrócił Markham, były przywódca Dixie Mafia, który agresywnie skupuje ziemie farmerów. Oferuje dobre pieniądze, a kto nie chce sprzedać musi się liczyć z jego gniewem. Towarzyszy mu piękna, ale tak samo bezwzględna Katherine, która za jego plecami toczy równie niebezpieczną grę.

justified s 6 scen
Nowy gracz oczywiście przyciąga uwagę Raylan'a, ale także Boyd'a. Ten ostatni widzi kolejną szansę na szybkie wzbogacenie się. Gdyby się udało to mógłby wyjechać z Avą?
Finałowy sezon trzyma poziom poprzednich. Znakomicie napisany, a finałowy sezon zaskakuje dodatkową obsada. Sam Elliott i Mary Steenburgen dodali tej serii fajnego akcentu.

Oceniam na dziesięć. Szczerze polecam
dziesięć
Poniżej zwiastun