Ułatwienia dostępu

Justified: Bez przebaczenia sezon 2

justified s 2

Justified: Bez przebaczenia,
(Justified);
- twórcy: Graham Yost;
- FX, sezon 2, 2011;
- wybrana obsada: Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Erica Tazel, Natalie Zea, Walton Goggins, Damon Herriman, William Ragsdale, Jeremy Davies, Margo Martindale;
- kategoria: dramat, kryminał, Emmy.

Drugi sezon przygód szeryfa Givens'a. Powrót w rodzinne strony chyba nie był dobrym pomysłem. Dawny przyjaciel, Boyd, niby powrócił na ścieżkę prawa, ale Givens doskonale wie, że praworządność ma różne oblicza i czasem trudno podejmować prawidłowe decyzje.
Szeryf nie czuje się zbyt swobodnie, ale próbuje rzetelnie wykonywać swoją pracę, a to znaczy, że dawni wrogowie mogą nagle stać się obecnymi wrogami, a w małych społecznościach nic nie przechodzi bez echa. Mowa głównie o rodzinie Bennett, która od lat prowadzi lewe interesy (głownie oparte na trawie). Niby nikomu nie szkodzą, ale synowie Pani Bennett nie grzeszą inteligencją i miewają naprawdę dziwne pomysły. Marzy im się poważna działalność a to oczywiście przyciąga kłopoty i Givens'a.

justified s 2 scena
Prywatnie szeryf powoli się odnajduje, ale nie znaczy to, że sprawa jest klarowna i łatwa. Byłe żony miewają nowych mężów, a i czesem też dziwne pomysły. Raylan co chwilę musi interweniować. A każda interwencja to nowi wrogowie a przyjaciół jakby brak.
Sezon drugi dostaje zasłużone osiem.
Poniżej zwiastun