Ułatwienia dostępu

Bosch: Dziedzictwo - sezon 2

bosch dziedzictwo s 2

Bosch: Dziedzictwo,
(Bosch: Legacy);
- twórcy: Tom Bernardo, Michael Connelly;
- Amazon, 2023, sezon 2;
- wybrana obsada: Titus Welliver, Mimi Rogers, Madison Lintz, Stephen A. Chang;
- kategoria: serial, Bosch, ekranizacja, Michael Connelly, dramat, kryminał.

Harry nadal działa jako prywatny detektw. Ma jeszcze kilka znajomości w policji, ale coraz trudniej mu prowadzić sprawy. Nigdy nie był lubiany, a wielu gliniarzy twierdzi, że Harry przeszedł na drugą stronę. Dlaczego? Nie wszyscy rozumieją, że niektórzy klienci znanej prawniczki są niewinni, a Harry próbuje tego dowieźć.
W tym sezonie jest kilka głównych wątków. Najpierw porwanie ukochanej córki Bosch'a, która rozpoczyna pracę w policji. Drugim wątkiem jest skomplikowana sprawa klienta oskarżonego o brutalne morderstwo. Wszystko świadczy przeciwko niemu, ale wydaje się być niewinny, a skoro tak, to kto go wrabia? Nie każdy ma możliwości i umiejętności by podłożyć materiał DNA.

bosch dziedzictwo s 2 scena
Trzeci, w mojej ocenie najważniejszy motyw, to śledztwo FBI przeciwko Bosch'owi i Chandler. Agenci próbują za wszelką cenę ich dopaść i systematycznie gromadzą dowody. Próbują też przekonać ich bliskich współpracowników do zdrady. Czy i tym razem uda się wybronić? A może faktycznie Bosch już jest po drugiej stronie barykady?
Znakomity, wciągający sezon. Właśnie tak należy kręcić seriale kryminalne.
Daję dziewięć.

dziewięć
Zwiastun