Ułatwienia dostępu

Biały Lotos - sezon 2

bialy lotos s 2

Biały Lotos,
(The White Lotus);
- twórcy: Mike White;
- HBO, sezon 2, 2022;
- wybrana obsada: Jennifer Coolidge, Jon Gries, Aubrey Plaza, F. Murray Abraham, Michael Imperioli, Tom Hollander, Adam DiMarco, Sabrina Impacciatore, Haley Lu Richardson, Meghann Fahy, Beatrice Grannò, Will Sharpe, Simona Tabasco, Leo Woodall;
- kategoria: serial, sezon, Złoty Glob, Emmy, dramat, komedia.

Biały Lotos - sieć hoteli, ale tym razem mamy obiekt położony w całkiem innej lokalizacji. Słoneczna Italia zachęca zamożnych turystów z całego świata do wypoczynku. Najwyższy standard i ogrom atrakcji. Tyle proponuje hotel. Atrakcje oferują też ludzie żyjący obok. Część z nich świadczy legalne usługi dla turystów, a część.. no cóż.. kombinuje jakby tu oskubać spragnionych rozrywek turystów.

bialy lotos s 2 scena
Ten sezon jest o wiele bardziej przemyślany od pierwszego i mamy tutaj całkiem rozbudowaną fabułę, która lekko się wiążę z pierwszą serią. A kto przybył tym razem do hotelu. Jest ekscentryczna starsza milionerka (znana z piewszego sezonu), która chce tu spędzić miło czas z mężem oraz z asystentką. Przyjechały też dwie pary, które pozornie są szczęśliwe, ale pod płaszczykiem uśmiechu i pewności siebie skrywają poważne problemy małżeńskie. No i jest też trzech panów. Trzy pokolenia samców alfa, którzy przyjechali tu w poszukiwaniu korzeni, a znajdują wiele odpowiedzi dotyczących ich natury. No i są też miejscowe dziewczyny, które próbują przez chwilę żyć na najwyższym poziomie.
Wiele się dzieje, a wszystkie wątki łączy pragnienie miłości, akceptacji, spełnienia. Pragnienie tak duże, że czasem zasłania to co już mamy a dodatkowo naraża na niebezpieczeństwa.
Daję osiem i polecam. Na plus zasługuje znakomicie dobrana obsada.

osiem
Poniżej zwiastun.