Ułatwienia dostępu

Barry - sezon 1

barry s 1

Barry,
- twórcy: Alec Berg, Bill Hader;
- HBO, Sezon 1, 2018;
- wybrana obsada: Bill Hader, Anthony Carrigan, Henry Winkler, Stephen Root, Sarah Goldberg, Glenn Fleshler, Paula Newsome;
- kategoria: serial, Barry, czarna komedia, Emmy.

Barry przypomina Leona Zawodowca. Znakomity zabójca na zlecenie, ale mający problemy z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Z martwymi nie trzeba rozmawiać, a jak żyją to lepiej się nie zaprzyjaźniać.
Podczas jednego z zleceń Barry przypadkiem trafia na kurs aktorstwa. I nagle ten zabójca postanawia zmienić swoje życie i zacząć wszystko od nowa. Oczywiście aktorem jest fatalnym, ale jakie to ma znaczenie? Łatwo można postanowić, że chce się żyć z czystą kartą, ale przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. No dobra pal licho przeszłość, ale Czeczeńcy, którzy zlecili zabójstwo są bardzo niezadowoleni. Umów należy dotrzymywać, a strzelanie do pracodawcy nie rozwiązuje problemów.

barry s 1 scena
Barry'ego obejrzałem z polecenia i przyznaję, że bardzo mi się spodobał. Niezła fabuła, humor i główny bohater, którego trudno nie lubić. To takie połączenie Leona, Munk'a i Dexter'a. Oczywiście niedługo obejrzę kolejny sezon.
Oceniam na osiem.

osiem
Poniżej zwiastun