Ułatwienia dostępu

After Life - sezon 3

after life s 3

After Life;
- twórcy: Ricky Gervais;
- serial, sezon 3;
- Netflix, 2022;
- wybrana obsada: Ricky Gervais, Tom Basden, David Bradley, Kerry Godliman, Ashley Jensen, Paul Kaye, Diane Morgan, Tony Way;
- kategoria: dramat, komedia, serial, sezon.

Finałowa seria przygód Tony'ego. Przygód to może złe słowo. Może bardziej wypadałoby napisać finałowa seria rozważań? Tony stracił miłość swojego życia. Ukochana żona zmarła na raka. Już minęło trochę czasu a Tony cały czas cierpi. W trzecim sezonie już nie jest tak złośliwy jak na początku, jego ból jakby został przytłumiony przez czas, ale to nie znaczy, że Tony jest gotowy na nowe związki. Sukcesem jest to, że zaczął dostrzegać innych ludzi, ich problemy, życia, a także ich cierpienie. W końcu odkrył, że nie tylko on cierpi i nie ma monopolu na smutek. Bohater After Life przestał walczyć z całym światem i zaczął doceniać relacje z innymi osobami. Olbrzymi postęp. Ten sezon ma całkowicie inaczej rozłożone akcenty. Tony stał się bohaterem, który znów stał się interesujący. Bardziej prawdziwy.

after life s 3 scena
Nie chcę zdradzać zakończenia, ale chciałbym podkreślić, że ten serial (pomimo słabszego drugiego sezonu) zasługuje na uwagę. Rzadko spotykamy dobrze napisane rzeczy, które poruszają problem samotności i straty.
Finałowy sezon dostaje ósemkę. Dzięki temu serialowi na nowo odkryłem jak ważne są w życiu przypadkowe relacje/rozmowy. Szczere, ale niezbyt angażujące.

osiem
Poniżej zwiastun