Ułatwienia dostępu

Michael Ealy

 • Stumptown - sezon 1 (jedyny)

  stumptown s 1

  Stumptown,
  - twórcy: Jason Richman, Greg Rucka;
  - ABC, sezon 1 (jedyny), 2019-2020;
  - wybrana obsada: Cobie Smulders, Jake Johnson, Cole Sibus, Michael Ealy, Tantoo Cardinal, Adrian Martinez, Camryn Manheim;
  - kategoria: serial, mini, kryminał, ekranizacja, komiks, dramat.

  Serialowa ekranizacja serii komiksowej o tym samym tytule (Greg'a Rucka).
  Dex jest byłą wojskową, weteranką wojny w Afganistanie posiadającą syndrom PTSD. Nie potrafi sobie znaleźć miejsca w życiu, ale odkrywa, że lubi pomagać ludziom więc zostaje prywatnym detektywem. Nie działa sama. Bardziej lub mniej chętnie wspierają ją byli kochankowie (Dex nie lubi się angażować w związki) oraz brat, którym się opiekuje.

  Czytaj więcej

 • Myśl jak facet 2012

  Myśl jak facetMyśl jak facet (Think Like a Man, reżyseria Tim Story, 2012)
  Po ten film sięgnąłem przypadkiem, spodziewałem się średniaka, który będę miał problem obejrzeć do końca, ale pozycja pozytywnie mnie  zaskoczyła.
  Film okazał się przyzwoitą komedią, można nawet powiedzieć komedią romantyczną (o zgrozo). W skrócie - jest to jeden z filmów, który prezentuje nam wojnę płci. W myśl jak facet sprawę przedstawiono w ciekawy sposób - podzielono mężczyzn na kilka zasadniczych typów m.in. marzyciel, mamisynek, podrywacz, a następnie skonfrontowano ich z kobietami.
  Bardzo trafny podział. Każdy typ wymaga innego traktowania i innego wychowywania. Rzecz o mężczyznach i kobietach z bardzo trafnymi uwagami. Film fajnie zrealizowany i całkiem nieźle zagrany. W filmie wystąpili: Michael Ealy, Jerry Ferrara, Meagan Good, Regina Hall, Kevin Hart, Taraji P. Henson,  Terrence Jenkins, Jenifer Lewis.
  Podobało mi się i oceniam na bardzo mocne siedem.

  Czytaj więcej