Ułatwienia dostępu

Bruno Thielleux

 • T'zée. Tragedia afrykańska

  tzee

  T'zée. Tragedia afrykańska
  - twórcy: Appollo, Brüno;
  - tłumaczenie: Jakub Syty;
  - wydawnictwo: Lost In Time, 2023;
  - kategoria: komiks.

  Fikcyjne afrykańskie państwo rządzone przez dyktatora. Kiedyś był szczerze kochany i szanowany, ale z czasem stał się znienawidzonym wodzem.
  T'zée ponoć został zamordowany, a przedstawiciele jego skorumpowanego reżimu zaczynają martwić się o swoją przyszłość. Przyjdzie czas rozliczeń, a wtedy lepiej być daleko. W tych niepewnych czasach żona T'zée odkrywa, że od dawna jest zakochana w jego synu. Czy ta miłość ma szansę na spełnienie? Czy jest możliwa pokojowa reforma reżimu? Czy to w ogóle ma sens jeśli i tak rządzi magia i przesądy?

  Czytaj więcej

 • Tyler Cross. Miami

  tyler cross t 3 miami

  Tyler Cross. Miami;
  - autorz: Laurence Croix, Fabien Nury ,Bruno Thielleux;
  - wydawnictwo: OMG! Wytwórnia Słowobrazu, 2019;
  - kategoria: komiks, Tyler Cross.

  Cross znów trafia w kłopoty. Wszystko zaczyna się od wizyty u znajomego adwokata, który miał się opiekować oszczędnościami Cross'a. Miał, ale zainwestował wszystko w dziwny, ale ponoć bardzo dochodowy biznez. Tyler Cross szybko odkrywa, że najprawdopodobniej jest to przekręt i musi sporo się namęczyć by odzyskać swoje "uczciwie zarobione" pieniądze.

  Czytaj więcej

 • Tyler Cross. Angola

  tyler cross angola

  Tyler Cross. Angola;
  - autorzy: Fabien Nury, Bruno Thielleux;
  - wydawnictwo: OMG! Wytwórnia Słowobrazu, 2018;
  - Tyler Cross Tom 2;
  - kategoria: komiks.


  To miała być prosta robota. Przekręt ubezpieczeniowy z małym ryzykiem na wpadkę. Kto by pomyślał że Tyler Cross tak głupio wpadnie i wyląduje w więzieniu. I to nie byle jakim. Angola nie rosocjalizuje, głównym celem jej istniania je zarobek na więźniach. Zwłaszcza na tych co nigdy nie wyjdą na wolność. Tyler dostał dwadzieścia lat, ale tak długi pobyt mu nie grozi. Włoscy zabójcy nie mają cierpliwości i pewnie dużo szybciej go wyeliminują.

  Czytaj więcej

 • Tyler Cross. Black Rock

  tyler cross t 1

  Tyler Cross. Black Rock;
  - autorzy: Fabien Nury, Bruno Thielleux;
  - wydawnictwo: OMG! Wytwórnia Słowobrazu,
  - Tyler Cross Tom 1
  - kategoria: komiks.

  Tyler jest gangsterem jakich wielu. Tam coś ukradnie innym razem kogoś zabije. Taka praca. Gdy dostaje dostaje dobrze płatne zlecenie to nie waha się zbyt długo. Tylko że podczas roboty nie wszystko idzie po myśli i Tyler ląduje na totalnym wygwizdowie. W plecaku ma kilkanaście kilo hery, ale co z tego skoro w portfelu tylko dwadzieścia dolców. W sumie mogło być gorzej... ale może nie uprzedzajmy wypadków.

  Czytaj więcej