"Uwielbiam zapach napalmu o poranku."
Czas Apokalipsy

Nowości na stronie

Nixon - 1995
Gracz - 1992
Płonący wieżowiec - 1974
Moja lista #15
Zaklinacz koni - 1998
Millenium. Saga - Belen Ortega, Sylvain Runberg
Criminal. Zły czas, złe miejsce; Parszywy weekend
Miłość, szmaragd i krokodyl - 1984
Sandman. Tom 3. Kraina snów
Truman - 2015
Zapach kobiety - 1992
Trójka uciekinierów - 1989
Niewygodna prawda - 2015
Czarny deszcz - 1989
Previous Next Play Pause
salomonik gratisPostanowiłem dokonać paru zmian na blogu. Miały być kosmetyczne. Tylko aktualizacja systemu, na którym działałem. Okazało się to trudniejsze. Pojawiło się pare min w postaci braku kompatybilności, błędów baz danych i innych dupereli.
Wymusiło to dokonanie dużo większych zmian niż pierwotnie zakładałem. Mam nadzieję, że nowa odsłona będzie działać sprawniej. 
Ze znaczących zmian - wyłączyłem możliwość automatycznej rejestracji (tak było coś takiego). Jeśli ktoś chce konto to zapraszam do kontaktu. Posiadanie konta umożliwia zarządzanie własnymi komentarzam (brak captcha).

Brak też komentarzy Facebook - element mało używany i w gruncie rzeczy zbędny, a powodujący różne błędy. Poza tym powoli wycofuję się z Facebooka. Taki mam zamiar.
Nowa strona ma lepszy system etykietowania i wyszukiwania. Większość zmian dotyczy zaplecza, więc to ja je najbardziej odczuję. 
Mam nadzieję, że nowy layout przypadnie Wam do gustu. Ci, którzy bywają na Hollywood-News.pl zauważą, że to ten sam szablon. Mam potrzebę ujednolicenia stron. 
Miłego czytania!

Komentarze

Back to top