"Po­wie­działbym, że piękna, wie­czna i ro­man­tyczna jest tyl­ko miłość... niespełniona. "
Woody Allen

Nowości na stronie

Korriganie
Menu - 2022
Jack Ryan - sezon 3
Barry - sezon 2
Elvis - 2022
Black Adam - 2022
Dni piasku
Bękarty z Południa. Tom 4. Motywacja
Ex Machina. Tom 3
Armada.Tom 1
Listy do M.5 - 2022
Wszystko wszędzie naraz - 2022
Kapitan Ameryka. Zimowy Żołnierz
Patrz jak kręcą - 2022

radio 357 punto 1
Trochę zbierałem się do napisania tego wpisu. Od jakiegoś czasu jestem patronem Radia 357, a w zasadzie od samych początków. Nigdy nie byłem mocno radiowo muzyczny, ale informacje o powstaniu nowej stacji na zgliszczach Trójki przyjąłem z wielką radością. Wiem, że najpierw był Nowy Świat, ale delikatnie irytowała mnie zbyt jednostronna linia polityczna - a może nadmierna ilość polityki na antenie
Początki Radia 357 były genialne. Tomek Michniewicz świetnie tłumaczył wizję i kolejne etapy rozwoju. Czułem się, jako odbiorca i patron, świetnie zaopiekowany, ale z czasem to minęło. Michniewicza praktycznie już nie ma a ekipa Radia za bardzo idzie w samozachwyt. Kilka przykładów.

radio 357 punto 2
1.Lista. Coraz częściej słyszymy na antenie, że jest za mocno zabetonowana, że patronom nie podobają się sugerowane nowości. No tak, ale czy nie na tym to miało polegać? Głosujemy na to co nam się podoba? Pomijając nachalne sugestie?
2.Reklamy. Niby ich nie ma, ale coraz bardziej drażnią mnie spoty reklamowe Box'u 357.
3. Parcie na cyfry. Cholernie cenię akcje charytatywne Radia, ale mam wrażenie że coraz bardziej celem jest pobicie rekordu zbiórki.
4. Wspomnialem Box 357. Sugeruje się, że to dużo kosztuje (cele Patronite), a mam wrażenie że dużo kosztują poszczególne artykuły w niby sklepie. Jest niezbyt tanio, a oferta wcale nie jest tak dobra jak się ją reklamuje (niezbyt udane, ciasne nerki). Obecnie traktuję Box jako formę dodatkowego wydojenia patronów. 
5. Aplikacja i strona Radia. Niby mają powstać nowe, ale w przekazie nadal brak konkretów. Będzie w końcu dobrze działający Chromecast? Dobre skalowanie na wyświetlaczach o mniejszej rozdzielczości (obecnie baner Patronite uniemożliwia zalogowanie). Android TV? Android Auto? Wygodne zarządzanie odsłuchanymi podcastami? Zmiana jakości? Staranne informowanie o tym co leci? Póki co mamy czekać i ufać. No i płacić. W sumie dobrze działająca apka była jednym z pierwszych celów.

Muzycznie to jednak nadal najlepsze Radio na rynku i dlatego nadal zostaję patronem, ale radości w tym już coraz mniej... Wiadomo, że mankamenty zawsze mogą występować, ale uważam, że największym problemem Radia jest coraz słabsza komunikacja. Wyniki finansowe niby coraz lepsze, ale czy ta polityka się sprawdzi długoterminowo?

Komentarze

Back to top