"Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga – konstruktywną opozycją."
Woody Allen

Nowości na stronie

Bękarty z Południa. Tom 1. Był to facet, co się zowie
Saga Winlandzka Tom 6
Blade Runner. 2029
Spaghetti Bros. Tom 1
Ex Machina, Tom 2
Nie patrz w górę - 2021
Kurczak ze śliwkami
Świat Dryftu. Część 3. Opowieść o wiedźmie
Maus. Opowieść ocalałego. Wydanie zbiorcze
Węgiel i Krzem
Dziki Ląd
Tyler Cross. Black Rock
Wszystko zajęte
Yellowstone - sezon 2

gniew
Ostatnio chodzę cały czas nabuzowany i podirytowany. Nie potrafię sobie znaleźć miejsca ani zajęcia, które by mnie zrelaksowało. Nawet koszenie trawnika nie przyniosło oczekiwanego efektu ;p
Na szczęście nie oglądam już tv i staram się nie czytać treści związanych z polityką. Ilość jadu, która się tam wylewa przerasta nawet mnie. Lubię złośliwości, uszczypliwości, ale wojna totalna na każdej płaszczyźnie to chyba nie dla mnie.
Staram się też ograniczać inne ekrany. Lubię nadal kino i filmy, ale telefon musi iść trochę w odstawkę. Też tak macie, że nie potraficie się na niczym skupić? Coś robicie, godziny lecą, a efektu nie widać? I człowiek się wkurza (jak w powiększeniu obrazka). Mam z tym ostatnio problem, staram się więcej czytać i wychodzić z swoich czterech kątów. Okazało się, że nawet mam sprawny rower ;p - byłem zaskoczony. . Jak to było 1, 2, ,3, 4 -głęboki oddech i do przodu. Trzeba się z końcu nabrać dystansu i nauczyć się katalizować emocje.


Pamiętacie animację W głowie się nie mieści? Coraz bardziej doceniam ten tytuł - to mega mądra bajka. Świetnie w niej pokazano zasadę działania wspomnień oraz fakt, że w każdym z nas jest wiele emocji i nie da się ich wyłączyć. Grunt to umieć je nazywać i odpowiednio wartościować. Wierzę, że z czasem się to uda.
Nie będzie mnie na blogu przez tydzień - w planach urlop, ale jak uda się wypocząć to może pojawią się jakieś foty.. albo coś w tym stylu..
Pamiętajcie, że działa Kino Perła - repertuar jest mega fajny - może kiedyś się tam spotkamy? Latem zamierzam tam bywać.
Dziś do posłuchania Metallica St. Anger

Przesyłam pozdrowienia i do napisania.

 

Komentarze

Back to top