"Myślisz, że morderstwo to afrodyzjak?"
Śmiertelna pułapka

Nowości na stronie

Barry - sezon 2
Elvis - 2022
Black Adam - 2022
Dni piasku
Bękarty z Południa. Tom 4. Motywacja
Ex Machina. Tom 3
Armada.Tom 1
Listy do M.5 - 2022
Wszystko wszędzie naraz - 2022
Kapitan Ameryka. Zimowy Żołnierz
Patrz jak kręcą - 2022
Czarna Wdowa - 2021
Sabrina - 1954
Wieloryb - 2022

spotkanie w phoenix

Spotkanie w Phoenix;
- autor: Tony Sandoval;
- wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy, 2016
- kategoria: komiks.

Autobiograficzna opowieść o podróży z Meksyku do Stanów Zjednoczonych, a dokładniej do Phoenix. Młody zdolny rysownik wie, że w rodzinnych stronach nie ma szans na karierę w branży komiksowej. Próbuje legalnie wyjechać do Stanów, ale bez porządnego wsparcia finansowego nie jest to możliwe. Jedyną opcją jest wykupienie nielegalnego przerzutu do USA. Wiąże się to z wielkim ryzykiem. Wiele osób podczas przekraczania granicy napotyka różne przeszkody. Rynek przerzutowy przepełniony jest oszustami, na trasie grasują bandy oprychów, a ponadto jest bardzo dużo kontroli Straży Granicznej. Imigranci mogą stracić oszczędności swojego życia a w najgorszym wypadku także życie.
Bohater spotkania w Phoenix pomimo ryzyk musi zaryzykować. To nie chodzi tylko o karierę - w Stanach czeka też na niego ukochana. A miłość ponoć uskrzydla.


Album czyta się bardzo szybko. Fabuła, pomimo trudnego tematu jest lekka (może za bardzo) i niezbyt skomplikowana. Kreska jest bardzo przyjemna dla oka - ten styl może się podobać. Myślę, że dam szanse kolejnym albumom Sandoval'a.

Komentarze

Back to top