"- Jeśli chcesz to się wyprowadź
- To mój dom"
K-9

Nowości na stronie

O, Choroba
Sezon ślubny - sezon 1
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni - 2007
Ziemia swoich synów
Wielka woda - mini
Zasada Trójek - Tomasz Spell
Okko - 4 - Cykl Ognia
Y - Ostatni z mężczyzn: Tom 5
Bez Twarzy - Kas, Dubois
After Life - sezon 2
Hugo (wydanie zbiorcze)
Krew na betonie - 2018
U-571 - 2000
Obywatel Welles - 1999

kosmata pulapka

Kosmata pułapka;
- autor: Josh Simmons; 
- Timof Comics, 2022;
- kategoria: komiks.

Wybierając tytuły do swojej kolekcji staram się kierować opiniami ludzi, którzy się na tym znają. Czasem decydują nagrody, a czasem kupuję bo mi się podoba kreska. Kosmatą pułapkę kupiłem przeczytałem kilka dobrych recenzji no i Timofiejuk całkiem mocno go polecał. I wiecie co? Nie będę już słuchał polecajek wydawców. Kosmata pułapka jest moją największą wtopą zakupową w ostatnim czasie.
Album składa się z kilku niezależnych historii, które nie mają z sobą nic współnego. Fabularnie całkiem różne światy, a nawet kreska jest totalnie inna. Jedyne co je łączy to zamiłowanie do wulgaryzmów i obcesja na punkcie genitaliów. Można się zachwycać nad pewną nieprzewidywalnością wydarzeń, ale równie nieprzewidywalne są zakończenia. Historyjki nagle się kończą nie tworząc żadnej wartościowej fabuły.


To wygląda jakby dzieciak nudził się na lekcjach i rysował coś w międzyczasie. Hormony buzują a zasób słów ogranicza się do kilku przekleństw. Ani to śmieszne, ani straszne. Zwyczajnie słabe i nijakie. Nie kupuję tego. To znaczy kupiłem, ale nie wiem czy nie odsprzedam.

Komentarze

Back to top