"Prawda to za mało, ludzie zasługują na więcej..."
Mroczny Rycerz

Nowości na stronie

Na rauszu - 2020
Eric Powell - The Goon. Kolekcja tom 5
Lekcja marzeń - 2011
Dlaczego kobiety zabijają - sezon 2
Gnat #1: Dolina, czyli równonoc wiosenna
Bodyguard i żona zawodowca - 2021
Złota dama - 2015
Batman: Przeklęty
Kopalnie króla Salomona - 1985
Mayans M.C - sezon 3
Sandman. Tom 6. Refleksje i przypowieści
Przygoda na rybach - 1997
Nomadland - 2020
Trolle z Troy. Tom 2

trolle z troy t 2

Trolle z Troy. Tom 2;
- autorzy: Christophe Arleston, Jean-Louis Mourier;
- Egmont Polska, 2020;
- kategoria: komiks, Trolle z Troy, Troy.

W tym tomie mamy kolejne cztery historie, w których twórcy umiejętnie połączyli krwawe sceny z ostrym i zabawnym humorem, a do tego znakomite popkulturowe wtrącenia.

Czary cudotwórczyni
Spokojna wycieczka babę - taką żywą, do jedzenia - zamienia się w bardzo niebezpieczną wyprawę. Ludzie są nękani przez czarownicę, a Trolle postanawiają pomóc. W końcu trzeba dbać o swoje potencjalne jedzenie.Trolle we mgle
U trolli trwa impreza.. Jak to często bywa.. Tym razem podczas popijawy Tetram, Waha i dwoje maluchów znika bez śladu. Za pomocą magii zostali przeniesieni do innych krain gdzie mają zaczarowani wygrać bitwę dla miejscowego barona... Na szczęście Waha, ludzkie dziecko wychowane przez Trolle, jest całkowicie odporna na użyte czary.

Pióra mędrca
Ponoć jest taki czas co odwraca inne czary.. Tylko jest do niego potrzebny jeden rzadki u ludzi składnik. Mleko dzikiej Trollicy. Domyślacie się, że jego zdobycie nie jest łatwym zadaniem? Mimo wszystko warto spróbować.. I tego zadania podejmuje się Pan Sympatyczny.. Ma ten dar, że wszyscy go lubią.. I to nawet Trolle.. Czy podoła zadaniu? A raczej czy Trolle się przed nim uchronią?

Rock'n'Troll
Ludzie i Trolle nie przepadają za sobą, no chyba, że mówimy o jedzeniu, wtedy są różne preferencje. Nie zmienia to faktu, że niektórzy próbują łączyć te światy. I tak powstaje mocno rockowy zespół, w skład którego wchodzą Trolle. Tylko na koncertach ich czasem ponosi.. No ale nie o tym historia.. Przynajmniej nie tylko.. Cała akcja toczy się wokół empiakow.. Stworzeń rejestrujących dźwięki z otoczenia. Przypadkiem trafiają do osady Trolli... Czy nagrania się spodobają?

Komentarze

Back to top