"Dlaczego upadamy, Bruce? Po to, żeby nauczyć się, jak wstawać"
Batman: Początek

Nowości na stronie

Kruk - Czorny Woron nie śpi - sezon 2
Szansa - 1979
Złodziej życia - 2004
Luca - 2021
Prosta historia - 1999
Dubler - 1977
Mysia Straż - Jesień 1152 - Tomy 1 i 2
Miasto kłamstw - 2018
Labirynt - Thiago Souto
Fun Home: Tragikomiks rodzinny  - Alison Bechdel
Służąca - 2016
Outsider - mini seria
Przebudzenie - Scott Snyder, Sean Murphy
Kajko i Kokosz - Złota Kolekcja. Tom 1

lucky luke integral t 5

Lucky Luke Integral Tom 5 czerwony
- autor: René Goscinny, Morris;
- seria: Lucky Luke Integral (tom 5)
- wydawnictwo: Egmont, 2013.

W skład tomu wchodzą:
1. Daltonowie wciąż uciekają (23);
2. Miasto duchów (25);
3. Daltonowie odkupują winy (26).


Daltonowie wciąż uciekają
Nowy prezydent ułaskawia wszystkich kryminalistów... Może się to wydawać dziwne, ale sprawa dotyczy także Daltonów. Na wolności długo nie będą.. Ciagnie ich do złego i znów lądują w więzieniu. Niebawem znów nadarza się okazja do ucieczki. Więzienie atakują Apacze - uzbrojeni więźniowie mają go bronić.. Po odparciu ataku okazuje się, że brakuje czterech więźniów.. Zgadnijcie kogo? Lucky znów musi ich odnaleźć. Znajdzie ich u Indian.. Pytanie kogo ma ratować? Apaczów czy Daltonów... Wszakże to mieszanka wybuchowa. W epizodzie Bzik pokazuje, że jest psem niezastąpionym.Miasto duchów
Lucky Luke z przypadkowymi towarzyszami trafia do opuszczonego miasta. W zasadzie nie jest całkiem puste. Mieszka w nim stary Powell, który twierdzi, że w pobliskiej kopalni jest żyła złota.. Oczywiście nikt w to nie wierzy, nie bez powodu w mieście wiatr hula. Nowi "przyjaciele" Luke'a kombinują jak tu szybko się wzbogacić.. Niemoralne mendy chcą oszukać staruszka. Ta historia to sporo zwrotów akcji i sporo chęci do wieszania.

Daltonowie odkupują winy
Druga opowieść o Daltonach. Tym razem bracia zostają warunkowo zwolnieni. Czas próby wynosi 30 dni i w tym czasie nie mogą złamać żadnego prawa. Opiekunem będzie Lucky Luke. Taki to eksperyment Sądu Najwyższego.. Czyżby już wtedy więzienia były przepełnione? ????
Daltonowie chcą być grzeczni, uczciwi.. Przynajmniej przez ten czas, ale ich sława wszystko komplikuje. Wszyscy chcą im oddawać swój dobytek... Nawet Bzik nie wie co o tym myśleć... Zresztą ma inną rozkminkę.. Jak nazywał się ten wysoki, któremu zawsze dopisuje szczęście?

Coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzać pomniejszony format tego wydania.

Komentarze

Back to top