"Ja jestem człowiek spokojny, ale do czasu aż się zdenerwuję"
Kogel-mogel II

Nowości na stronie

Wiedźmin (tom 5): Zatarte wspomnienia
Wyspa Harpera
Ghost Money
Zakonnica w przebraniu w Rozrywce
Świat równoległy - Tomek Michniewicz
Reszta świata, Tom 4: Piekło
Negalyod - Vincent Perriot
Reporter - 1992
DMZ- Strefa Zdemilitaryzowana - Tom 3
Prawo krwi - 1989
Rodzina - Cullen Bunn, Tyler Crook
Jeden gniewny człowiek - 2021
Świat Dryftu. Część 1. Opowieść o złodziejach i trollach
Co w duszy gra - 2020

lucky luke integral t 4

Lucky Luke - Integral 4 (zielony)
- autor: René Goscinny, Morris;
- seria: Lucky Luke Integral (tom 4)
- wydawnictwo: Egmont, 2012.

W skład tomu wchodzą:
1. Rywale z Painful Gulch (19);
2.Góry Czarne (21);
3. Daltonowie i zamieć (22).

Rywale z Painful Gulch
Mieszkańcy małego miasteczka Painful Gulch żyją w strachu. A to za sprawą dwóch zwaśnionych rodzin, których członkowie urządzają publiczne wymiany ognia.. Nie ma w tym ofiar bo strzelają dosyć niecelnie, ale nie poprzestają na tym. Złośliwie wysadzają wszelakie budowle, z których przeciwna rodzina mogłaby chcieć skorzystać. Lucky Luke tymczasowo przejmuje obowiązki burmistrza i podstępem próbuje pogodzić rodziny.


Góry Czarne
Cywilizacja musi się rozwijać.. Przyszedł czas by sprawdzić czy druga strona Gór Czarnych nadaje się do zasiedlenia. Naukowcy mają to ocenić, a że wyprawa to niebezpieczna to potrzebują przewodnika, ochroniarza... Zgadnijcie jaką nową fuchę ma Lucky Luke?
Kowboj nie ma łatwego zadania.. Ekipa jest średnio rozgarnięta życiowo, a w ekspedycji próbuje przeszkadzać Bull Bullets. A później wiadomo.. Dzikie tereny to i Indianie mogą się pojawić.

Daltonowie i zamieć
Każda opowieść o Daltonach musi rozpocząć się w od ucieczki. Jednak strach przed szybkim schwytaniem przez Luke'a jest zbyt wielki by bracia zostali w Ameryce. Decydują się na wyprawę do Kanady. Tu ich nie złapie. Luke oczywiście rusza w podróż za zbiegami. Towarzyszy mu Jolly Jumper i Bzik - najgłupszy pies świata..
Daltonowie na północy chcą szukać złota w kieszeniach poszukiwaczy, ale nie wiedzą, że kanadyjska policja konna słynie ze swojej skuteczności. Poza tym Kanada to jednak inna kultura... No i zimno całkiem. PS tytułowej zamieci nie było.

Komentarze

Back to top