"Jesteś tym, co kochasz, a nie tym, co inni kochają w Tobie"
Adaptacja

Nowości na stronie

Nixon - 1995
Gracz - 1992
Płonący wieżowiec - 1974
Moja lista #15
Zaklinacz koni - 1998
Millenium. Saga - Belen Ortega, Sylvain Runberg
Criminal. Zły czas, złe miejsce; Parszywy weekend
Miłość, szmaragd i krokodyl - 1984
Sandman. Tom 3. Kraina snów
Truman - 2015
Zapach kobiety - 1992
Trójka uciekinierów - 1989
Niewygodna prawda - 2015
Czarny deszcz - 1989
Previous Next Play Pause

dorwac ramireza tom 1

Dorwać Ramireza - Akt I,
- twórca: Nicolas Petrimaux;
- Egmont Polska, 2020;
- kategoria: komiks, Dorwać Ramireza.

Ten komiks kupiłem z powodu przykładowych stron opublikowanych w internecie. Pomimo iż autora nie znałem (dziwne nie jest skoro to pierwszy album) postanowiłem dać szansę. Nie spodziewałem się, że będzie to taka jazda...
Ramirez. Facet, niemowa, który jest mistrzem w swoim fachu. Ściga go zarówna mafia jak i policja.. a sytuacja wokół niego staje się coraz bardziej napięta. Dużo trupów, wybuchów i presja w pracy. Zapytacie czym się Ramirez zajmuje? Jest jednym z najlepszych serwisantów w Robotopie, firmie produkującej odkurzacze. Nie byle jakie odkurzacze - są to urządzenia najlepsze na rynku (informacja producenta).
Co takiego złego zrobił biedny Ramirez, że wszyscy chcą go zabić? W sumie nic.. jedynie kogoś przypomina..Komiks Petimaux'a to znakomicie narysowana, i sprawnie napisana historia, która pełnymi garściami czerpie z kina sensacyjnego lat 80-90-tych. Do tego mamy kolosalną dawkę oryginalnego humoru. W końcu niewielu komiksach jest przerwa na reklamy - specjalne plansze prezentujące auta i najnowszy odkurzacz Robotopu. Ciekawostką jest, że w reklamie odkurzacza jest działający kod QR, który przekierowuje do youtube'a gdzie znajdziemy reklamę video tego cudu techniki.
Podczas lektury świetnie się bawiłem i ubolewam, że kolejna część na naszym rynku ukaże się dopiero w 2021 roku.

Komentarze

Back to top