"Jest się bardziej autentycznym, im bardziej się przypomina to, o czym się marzyło."
Wszystko o mojej matce

Nowości na stronie

Wiedźmin (tom 5): Zatarte wspomnienia
Wyspa Harpera
Ghost Money
Zakonnica w przebraniu w Rozrywce
Świat równoległy - Tomek Michniewicz
Reszta świata, Tom 4: Piekło
Negalyod - Vincent Perriot
Reporter - 1992
DMZ- Strefa Zdemilitaryzowana - Tom 3
Prawo krwi - 1989
Rodzina - Cullen Bunn, Tyler Crook
Jeden gniewny człowiek - 2021
Świat Dryftu. Część 1. Opowieść o złodziejach i trollach
Co w duszy gra - 2020

lincoln t 2

Lincoln,
- autorzy: Olivier Jouvray, Jérôme Jouvray, Anne-Claire Jouvray;
- seria: Lincoln, tom 2;
- wydawnictwo: Mroja Press, 2012;
- kategoria: komiks.

Lincoln znudzony życiem zabijaka zwraca na siebie uwagę Boga i Diabła.. obaj próbują przeciągnąć Lincolna na swoją stronę. Niech się realizują wyższe plany.. szkoda tylko, że Lincoln nie jest zbyt posłuszny - wolna wola to jednak mocno przereklamowana sprawa.


Plac zabaw
Lincoln po popijawie z czerwonym budzi się w wielkim mieście. Diabeł oczywiscie nie zaprosił na zwiedzanie. Wręcz przeciwnie, namawia Lincolna na napad na bank. Wielkie miasto to świetne możliwości zarobku.. Szkoda tylko, że Lincolnowi nie spodobała się ekipa, z którą ma zrobić skok. Kolejny raz Diabeł zostaje z niczym. Czyżby nieśmiertelnemu Lincolnowi było bliżej do starego, zwanego Bogiem, niż do piekła? Szkoda tylko, że Diabeł jest mściwym gościem (nie wypada tu przeklinać) i załatwia naszemu bohaterowi wizytę w celi... Z takich tarapatów to tylko cud może uratować... A wiecie czyją domeną są cuda? Łapówki też są dobre... I tańsze. To dopiero początek tej przewrotnej historii.



Kara cielesna
Kariera w policji świetnie się rozwija.. Niczym brzuch Lincolna.. Wygodne życie, łapówki, panienki.. Chyba nie o to chodziło staremu? Trzeba naprostować sprawy i rozliczyć Lincolna.. Proces sądowy jest parodią, ale i tak wyrok nie jest po myśli Lincolna. Marionetka w rękach Boga i Diabła ląduje w więzieniu, które może opuścić tylko martwy.. dla nieśmiertelnego to chyba nie problem?

Komentarze

Back to top