"Jest się bardziej autentycznym, im bardziej się przypomina to, o czym się marzyło."
Wszystko o mojej matce

Nowości na stronie

Barry - sezon 2
Elvis - 2022
Black Adam - 2022
Dni piasku
Bękarty z Południa. Tom 4. Motywacja
Ex Machina. Tom 3
Armada.Tom 1
Listy do M.5 - 2022
Wszystko wszędzie naraz - 2022
Kapitan Ameryka. Zimowy Żołnierz
Patrz jak kręcą - 2022
Czarna Wdowa - 2021
Sabrina - 1954
Wieloryb - 2022

minionki t1 banana

Minionki. T.1: Banana!
- autorzy: Renaud Collin, Didier Ah-Koon;
- seria: Minionki;
- wydawnictwo: Bum Projekt;
- kategoria: komiks.

Myślę, że każdy kto obserwuje rynek wydawniczy ma świadomość, że wydawnictwa, które chcą wydawać ambitne projekty muszą też posiadać w swoim portfolio tytuły, które pozwolą wydawnictwu trafić do szerszego grona czytelników, a co za tym idzie - zarobić. Jestem przekonany, że Bum Project (Dylan Dog, Mysia Straż) jest tego świadome i właśnie dlatego wydało Minionki. Małe żółte stwory znają wszyscy, a dzieci wręcz uwielbiają. Nie bez powodu każda animacja z serii osiąga znakomite wyniki finansowe. Bum Projekt wydając albumik z krótkimi minionkowymi historiami ma szansę trochę uszczknąć z tego wielkiego żółto-zielonego (dolary) tortu.
Banana! to krótki (48 stron) album, który składa się z jednostronicowych komediowych historyjek, których humor idealnie pasuje do filmowego pierwowzoru. Scenki posiadają niewiele tekstu, ale w sumie mogłyby nie posiadać go wcale. Przekaz/humor jest bardzo czytelny. Warto tu dodać, że zastosowana czcionka idealnie pasuje do albumu - nie jest to standard.


Pozycja jest ewidentnie adresowana do dzieci, ale i dorosły znajdzie tu coś dla siebie. Niezła parodia współczesności. Przykładowo historyjka o rozmowie kwalifikacyjnej, kinie, czy też poszukiwaniu nożyka.
Album został wyceniony (rozsądnie) na 24.90, ale bez problemu go kupimy poniżej 20 złotych. Myślę, że warto.

Komentarze

Back to top