"Przeszłość to tylko bajka, którą sobie opowiadamy"
Ona

odrodzenie t 3

Odrodzenie. Odległe miejsce,
(Revival Volume 3: A Faraway Place)
- autorzy: Tim Seeley, Mike Norton;
- Wydawnictwo: Non Stop Comics - 2018
- seria: Odrodzenie. Tom 3.

Powracamy do Wisconsin, do miasta, w którym martwi powrócili do żywych, a żywi emocjonalnie umarli. Do miasta, w którym pod maską przeciętności rozgrywają się rzeczy niesomite, a ludzie (żywi/martwi) chroniąc swe sekrety dopuszczają się do czynów, które nigdy nie powinny mieć miejsca.
Trzeci tom to bardzo spokojne tempo akcji. Niewiele się dzieje, ale coraz lepiej poznajemy bohaterów tej niesamowitej historii.
W tomie trzecim prym wiodą dwie odrodzone bohaterki. Coraz więcej poznajemy okoliczności życia Marthy (Em) Cypress, ale nadal nie wiemy jak zginęła. Czy to kochanek ją zabił? A może prawda nie jest tak oczywista?
Drugą osobą jest siedmioletnia Jordan. Dziewczynka, która zginęła w wypadku samochodowym. Po ododzeniu Jordan jest smutną dziewczynką, która ubolewa, że nie widziała nieba/boga, ale może to dlatego, iż miała zamknięte oczy? Dramatyczna historia.


Trzeci tom to przede wszystkim rozbudowa niepokojącego klimatu, który otacza to małe miasteczko. Mieszkańcy próbują żyć normalnie, ale coraz większa ilość dziwnych wydarzeń oraz zarządzona kwarantanna niczego nie ułatwiają. Ciekaw jestem w jakim kierunku potoczy się ta historia?

Komentarze

Back to top