"Ludzie samotni zawsze za dużo mówią"
Szalony Piotruś

Nowości na stronie

Blade Runner. 2029
Spaghetti Bros. Tom 1
Ex Machina, Tom 2
Nie patrz w górę - 2021
Kurczak ze śliwkami
Świat Dryftu. Część 3. Opowieść o wiedźmie
Maus. Opowieść ocalałego. Wydanie zbiorcze
Węgiel i Krzem
Dziki Ląd
Tyler Cross. Black Rock
Wszystko zajęte
Yellowstone - sezon 2
Gliniarze z Southland - sezon 2
Bilet do raju - 2022

W październikowym Filmie Bartosz Żurawiecki pisze o tym jak rosną jego zaległości w oglądaniu filmów, że nie ma fizycznej możliwości by wszystko obejrzeć. Zaliczyć. Do premier kinowych, których jest coraz więcej, dołączają seriale telewizyjne, których poziom jest coraz wyższy.

Zdałem sobie sprawę, że ja prawie nie oglądam filmów. Ostatnie miesiące to głównie śledzenie nowości telewizyjnych. Wiem, że wiele tracę, ale zawsze trzeba wybrać. Na chwilę obecną wybieram produkcje telewizyjne. Czy do pominiętych premier filmowych wrócę ? Możliwe, że do niektórych tak. Do tych, które przetrwają próbę czasu. O których będzie się dobrze pisało na blogach, forach, w prasie. Na chłodno dobierając repertuar - kiedy kampanie promocyjne ucichną. Ostatnio do kin trafia za dużo słabych filmów. Wiem, że repertuar trzeba czymś wypchać, ale niektóre tytuły od razu powinny wyjść na DVD

Z tego też powodu nie znajdziecie u mnie filmów, które ocenię na jeden lub dwa.. takich staram się nie oglądać. Szkoda czasu.Już wolę dobry tytuł obejrzeć kilka razy.  

Poza tym poza kinem (komputerem, telewizorem) też jest życie. Czas zacząć więcej czytać ;)

Komentarze

Back to top