"Dlaczego upadamy, Bruce? Po to, żeby nauczyć się, jak wstawać"
Batman: Początek

Nowości na stronie

Wiele śmierci Laili Starr
Miki. Szalone przygody
Wielka wyprawa Muppetów - 1979
Parker, Tom 1
Pracownik miesiąca - 2022
Mglisty Billy i Dar Ciemnowidzenia
Biały szum - 2022
Czas wolny w PRL
Terapia bez trzymanki - sezon 1
Cabaret w Rozrywce
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka - 2023
Blondynka - 2022
Skalp - Tom drugi
Bez urazy - 2023

granica zbrodni s 2

Granica zbrodni,
(Der Pass);
- twórcy: Cyrill Boss, Mike Majzen;
- Sky, sezon 2, 2022;
- wybrana obsada: Nicholas Ofczarek, Julia Jentsch, Franziska von Harsdorf, Dominic Marcus Singer, Christoph Luser, Erol Nowak, Andreas Lust;
- kategoria: serial, sezon, europejskie, kryminał;

Znów zbrodnia się rozgrywa na granicy. Tym razem porywane i mordowane młode dziewczyny. Zabójstwa mają pewien element rytualny, a sposób cięcia sugeruje iż sprawcą może być myśliwy. Wiele tropów, miejscowych legend i niezbyt chętni ludzie do współpracy. Im dłużej trwa śledztwo tym większe prawdopodobieństwo iż zginą kolejne kobiety. Gdy sytuacja staje się krytyczna młoda policjantka zwraca się o pomoc do Gedeon'a Winter'a - szwajcarskiego śledczego, który obecnie jest odsunięty od czynnej służby. Ten stary wyga rozumie, że pokonanie "myśliwego" będzie możliwe tylko wtedy gdy uda się go wyprowadzić z równowagi. Trzeba nagłośnić sprawę i sprowokować sprawcę do błędu.

granica zbrodni s 2 scena
Jest niesamowity klimat i mocno niejednoznaczni bohaterowie. W sumie każdy ma coś na sumieniu, a pomimo to jedni są uważani za dobrych a inni za złych. Drugi sezon wydaje się być dużo bardziej ciekawy od pierwszej serii. W końcu są emocje.
Oceniam na osiem.
osiem
Poniżej zwiastun

Back to top