"Jest się bardziej autentycznym, im bardziej się przypomina to, o czym się marzyło."
Wszystko o mojej matce

Nowości na stronie

Ex Machina, Tom 2
Nie patrz w górę - 2021
Kurczak ze śliwkami
Świat Dryftu. Część 3. Opowieść o wiedźmie
Maus. Opowieść ocalałego. Wydanie zbiorcze
Węgiel i Krzem
Dziki Ląd
Tyler Cross. Black Rock
Wszystko zajęte
Yellowstone - sezon 2
Gliniarze z Southland - sezon 2
Bilet do raju - 2022
Bullet Train - 2022
RIP 1 - Derrick / Ciężko przeżyć własną śmierć

yellowstone s 1

Yellowstone - sezon 1;
- twórcy: Taylor Sheridan, John Linson;
- Paramount - 2018;
- wybrana obsada: Kevin Costner, Kelly Reilly, Cole Hauser, Ryan Bingham, Luke Grimes, Wes Bentley, Jefferson White, Gil Birmingham, Danny Huston, Kelsey Asbille, Dave Annable;
- kategoria: serial, sezon, western, dramat.

Przenieśmy się do współczesnej Montany w Stanach Zjednoczonych. Wielkie ranczo rodziny Dutton ma spore problemy. John Dutton, głowa rodziny, za wszelką cenę próbuje utrzymać jedność rancza, ale przeciwników ma coraz więcej, a jego pozycja z czasem ulega sporemu osłabieniu. Z jednej strony ranczo jest atakowane przez ambitnego przywódce Indian mieszkających w pobliskim rezerwacie, a z drugiej strony wielu inwestorów chętnie wykupiłaby część terenów pod zabudowę mieszkalną. Napastnicy nie zawsze działają zgodnie z prawem, ale nie do końca są świadomi, że John to stary wyga, który pomimo choroby potrafi twardo walczyć. Czy zgodnie z prawem? A kogo to obchodzi. On jest prawem na swoich terenach i nie zamierza niczym innym się przejmować. O czymś zapomniałem? Ano tak. John ma dzieci. Trzech synów i córkę. Każde z nich ma swoje atuty, ale też swoje problemy, a największym z nich są relacje z ojcem. Czy będą popierać działania ojca czy też może będą próbować realizować swoje własne ambicje?

yellowstone s 1 scena

Yellowstone pozytywnie mnie zaskoczył. Dawno nie widziałem tak znakomicie napisanego i zagranego serialu. Sposób opowiadania i relacje wewnątrzrodzinne przypomina mi dwa wielkie seriale. Z jednej strony Sukcesja a z drugiej, uwielbiany przeze mnie Sons Of Anarchy. Powinniście wiedzieć, że skoro coś stawiam obok SOA to znaczy, że oceniam wysoko.
Sezon pierwszy Yellowstone dostaje pełną dyszkę.

dziesięć
Poniżej zwiastun.

Komentarze

Back to top