"- ma pan problem z kobietami
- nie mam problemu z kobietami, one mnie tylko przerażają"
Przepis na miłość

Nowości na stronie

Władca księgi - 1994
Wiedźmun. Tom 2.  Przed wyprawą zbierz drużynę
Batman. Mroczne zwycięstwo
Zadzwoń do Saula - sezon 3
Frantic - 1988
Wiele śmierci Laili Starr
Miki. Szalone przygody
Wielka wyprawa Muppetów - 1979
Parker, Tom 1
Pracownik miesiąca - 2022
Mglisty Billy i Dar Ciemnowidzenia
Biały szum - 2022
Czas wolny w PRL
Terapia bez trzymanki - sezon 1

ekstradycja s 3

Ekstradycja, sezon 3;
- TVP, 1999, rekonstrukcja cyfrowa;
- wybrana obsada: Marek Kondrat, Tomasz Bednarek, Marcin Jędrzejewski, Joachim Lamża, Ewa Skibińska, Henryk Bista, Maciej Kozłowski, Jan Machulski, Piotr Machalica, Marian Opania, Paweł Nowisz, Jolanta Fraszyńska, Barbara Brylska, Danuta Stenka, Małgorzata Pieczyńska, Janusz Gajos, Renata Dancewicz, Jan Englert, Paweł Wilczak, Witold Dębicki, Edyta Jungowska, Adam Ferency;
- kategoria: kryminał, sensacyjny, serial, sezon, kino polskie.

Olgierd Halski już nie pracuje w policji. Policja stała się dla niego za "ciasna". Dzięki wsparciu przyjaciół nie zostaje bezrobotny. Trafia do BOR. To ma być spokojna, rutynowa praca, w której Halski nie narobi zamieszania. Olgierd szybko odkrywa, że szykuje się gruba sprawa, w którą zamieszani są wysoko postawieni funkcjonariusze publiczni. W mieście pojawił się nowy gracz, który brutalnie rozwiązuje wszystkie pojawiające się przeszkody. Przeszkód jest sporo bo King zamierza wykupić Pałac Kultury i Nauki. Taka transakcja nie może przejść niezauważaona. Halski jeszcze nie wie, że jego zaangażowanie oznacza wyrok śmierci.

ekstradycja s 3 scena

Trzeci sezon fabularnie trzyma dobry poziom. Jedyne co może przeszkadzać to finał sezonu. Wydaje mi się, że wątki zostały zbyt szybko ucięte.
Ten sezon to też trzy znakomite kobiece kreacje. Edyta Jungowska jak podkochąca się w Halskim barmanka z knajpy na Starówce. Danuta Stenka jako mocno zakonspirowana agentka oraz Jola Fraszyńska jako młodziutka hakerka "Ćma". Wszystkie trzy panie zagrały rewelacyjnie a ich role zapadają w pamięć.
Sezon trzeci oceniam na mocne osiem i chciałbym by powstał po latach kolejny sezon. Emerytowany Halski walczy z warszawskim układem... marzenia ;)
osiem
Poniżej zwiastun

Back to top