"W porządku, panie DeMille, jestem gotowa na zbliżenie."
Bulwar Zachodzącego Słońca

Nowości na stronie

O, Choroba
Sezon ślubny - sezon 1
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni - 2007
Ziemia swoich synów
Wielka woda - mini
Zasada Trójek - Tomasz Spell
Okko - 4 - Cykl Ognia
Y - Ostatni z mężczyzn: Tom 5
Bez Twarzy - Kas, Dubois
After Life - sezon 2
Hugo (wydanie zbiorcze)
Krew na betonie - 2018
U-571 - 2000
Obywatel Welles - 1999

bosch dziedzictwo s 1

Bosch: Dziedzictwo,
(Bosch: Legacy);
- twórcy: Tom Bernardo, Michael Connelly;
- Amazon, 2022, sezon 1;
- wybrana obsada: Titus Welliver, Mimi Rogers, Madison Lintz, Phil Morris, Denise G. Sanchez;
- kategoria: serial, Bosch, ekranizacja, Michael Connelly, dramat, kryminał.

Odejście Bosch'a z policji stało się faktem. Po konflikcie z przełożonym nie miał juz tam co szukać. Harry rozpoczął pracę jako prywatny detektyw, a szeregi policji zasiliła młodziutka Madison Bosch.
W pierwszy sezonie Dziedzictwa detektyw skupia się poszukiwaniu potencjalnych krewnych jednego z miliarderów. Sprawa ma charakter bardzo poufny a odnalezionym może grozić duże niebezpieczeństwo. Do takiej pracy Bosch nadaje się idealnie. Równolegle prowadzi jeszcze sprawę, przez którą musiał pożegnać się z policją. Idzie ciężko, ale z czasem i tu udaje się dokonać znaczącego przełomu. Niestety coraz więcej drzwi przez Harry'm zostaje zamkniętych. Służbowa odznaka bardzo pomagała.

bosch dziedzictwo s 1 scena
Madison ma trudne początki w policji. Pierwszy partner jest leniwym chamem, a później trafia na bardzo wymagającą opiekunkę. Legendarne nazwisko bardziej przeszkadza niż pomaga w pracy. Madison będzie też musiała zdecydować czy być wierną swoim zasadom czy też być solidarną z innymi policjantami. Niektórzy gliniarze nigdy nie muszą decydać, a inni mają 'pecha' i trudne sytuacje trafiają się na początku służby.

Pierwszy sezon Bosch: Dziedzictwo to ten sam znakomity poziom co główna seria. Część obsady się zmieniła, ale to sprawiło, że pojawiło się miejsce na nowe twarze. Bosch ma teraz pomocnika, która ogarnia za niego sprawy związane z nowoczesną technologią.
Oceniam na mocne osiem. Warto.
osiem

Poniżej zwiastun.

Komentarze

Back to top