"Cóż, nikt nie jest doskonały"
Pół żartem, pół serio

Nowości na stronie

Maus. Opowieść ocalałego. Wydanie zbiorcze
Węgiel i Krzem
Dziki Ląd
Tyler Cross. Black Rock
Wszystko zajęte
Yellowstone - sezon 2
Gliniarze z Southland - sezon 2
Bilet do raju - 2022
Bullet Train - 2022
RIP 1 - Derrick / Ciężko przeżyć własną śmierć
Malarz - Łukasz Godlewski
Folwark zwierzęcy - Powieść graficzna
Księżycowy jeleń
Świat Dryftu. Część 2. Opowieść o czarodziejach

sukcesja s 3

Sukcesja,
(Succession);
- twórcy: Jesse Armstrong;
- HBO sezon 3, 2021,
- wybrana obsada: Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbass, Alan Ruck, Rob Yang, J. Smith-Cameron, Alexander Skarsgård;
- kategoria: dramat, serial, sezon, Złoty Glob.

Stało się to co się musiało stać. Kendall ponownie zdradził. Wyczuł moment i nie zamierzał biernie brać winy na siebie za wszystkie błędy ojca. Stanowczo odcina się od wszelkich oskarżeń (wyzysk, mobbing, dziwne przelewy bankowe) i obiecuje akcjonariuszom, że pod jego rządami firmę czeka znakomity rozwój. Kendall ma spore umiejętności, trafne diagnozy, ale to to nie Logan. Nie potrafi mieć tej siły przebicia i nie ma w rękawie prezydenta.

sukcesja s 3 scena
Pozostałe rodzeństwo nie do końca wie jak się zachować. Logan zwodzi i uwodzi, ale wszyscy widzą, że firma jest w poważnych tarapatach, a ustąpienie seniora mogłoby uspokoić sytuację. Jak myślicie co się stanie? Wiadomo. Logan, nawet jeśli myślał o ustąpieniu, teraz się nie podda. Nie będzie mu smarkacz mówił co ma robić. Fuck off. I tyle w temacie.
Sezon trzeci trzyma poziom. Nadal mamy genialnie napisane dialogi, ale też coraz bardziej czujemy jak wszyscy w tej rodzinie mają zwichrowane psychiki. Każdy chce być szefem, ale w sumie po co? Bo coś potrafią? Czy raczej chcą być docenieni przez ojca?
Sezon trzeci trzyma poziom, a więc dostaje notę jak poprzednik. Pełne dziesięć.
dziesięć
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top