"Twoje zdrowie, mała."
Humphrey Bogart

Nowości na stronie

Gnat #4: Rose
Odwilż - sezon 1
Pulp - Ed Brubaker, Sean Phillips
Śmierć na Nilu - 2022
Blacksad. Tom 2. Arktyczni
Zaułek koszmarów - 2021
Łasuch. Powrót - Jeff Lemire
Jeźdźcy sprawiedliwości - 2020
Kartoteka 64 - 2018
Sukcesja - sezon 3
Zakazany Port
Sandman. Tom 10. Przebudzenie
Wydział pościgowy - 1998
Gierek - 2022

sukcesja s 3

Sukcesja,
(Succession);
- twórcy: Jesse Armstrong;
- HBO sezon 3, 2021,
- wybrana obsada: Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbass, Alan Ruck, Rob Yang, J. Smith-Cameron, Alexander Skarsgård;
- kategoria: dramat, serial, sezon, Złoty Glob.

Stało się to co się musiało stać. Kendall ponownie zdradził. Wyczuł moment i nie zamierzał biernie brać winy na siebie za wszystkie błędy ojca. Stanowczo odcina się od wszelkich oskarżeń (wyzysk, mobbing, dziwne przelewy bankowe) i obiecuje akcjonariuszom, że pod jego rządami firmę czeka znakomity rozwój. Kendall ma spore umiejętności, trafne diagnozy, ale to to nie Logan. Nie potrafi mieć tej siły przebicia i nie ma w rękawie prezydenta.

sukcesja s 3 scena
Pozostałe rodzeństwo nie do końca wie jak się zachować. Logan zwodzi i uwodzi, ale wszyscy widzą, że firma jest w poważnych tarapatach, a ustąpienie seniora mogłoby uspokoić sytuację. Jak myślicie co się stanie? Wiadomo. Logan, nawet jeśli myślał o ustąpieniu, teraz się nie podda. Nie będzie mu smarkacz mówił co ma robić. Fuck off. I tyle w temacie.
Sezon trzeci trzyma poziom. Nadal mamy genialnie napisane dialogi, ale też coraz bardziej czujemy jak wszyscy w tej rodzinie mają zwichrowane psychiki. Każdy chce być szefem, ale w sumie po co? Bo coś potrafią? Czy raczej chcą być docenieni przez ojca?
Sezon trzeci trzyma poziom, a więc dostaje notę jak poprzednik. Pełne dziesięć.
dziesięć
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top