"- ma pan problem z kobietami
- nie mam problemu z kobietami, one mnie tylko przerażają"
Przepis na miłość

Nowości na stronie

Wrzaskun, tom 1. Piękna i brzydal
Chip i Dale: Brygada RR - 2022
Ambulans - 2022
Metronom. Wydanie zbiorcze
Batman Noir - Długie Halloween
Miki i kraina Pradawnych
Pięć tysięcy kilometrów na sekundę
Head Lopper & Wyspa albo Plaga Bestii
Piękna ciemność
Poranek ściętych głów #2
100 Naboi: Brat Lono
Bękart - Max de Radiguès
Skarb Mikołajka - 2021
Lśniące dziewczyny - miniserial

sukcesja s 3

Sukcesja,
(Succession);
- twórcy: Jesse Armstrong;
- HBO sezon 3, 2021,
- wybrana obsada: Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbass, Alan Ruck, Rob Yang, J. Smith-Cameron, Alexander Skarsgård;
- kategoria: dramat, serial, sezon, Złoty Glob.

Stało się to co się musiało stać. Kendall ponownie zdradził. Wyczuł moment i nie zamierzał biernie brać winy na siebie za wszystkie błędy ojca. Stanowczo odcina się od wszelkich oskarżeń (wyzysk, mobbing, dziwne przelewy bankowe) i obiecuje akcjonariuszom, że pod jego rządami firmę czeka znakomity rozwój. Kendall ma spore umiejętności, trafne diagnozy, ale to to nie Logan. Nie potrafi mieć tej siły przebicia i nie ma w rękawie prezydenta.

sukcesja s 3 scena
Pozostałe rodzeństwo nie do końca wie jak się zachować. Logan zwodzi i uwodzi, ale wszyscy widzą, że firma jest w poważnych tarapatach, a ustąpienie seniora mogłoby uspokoić sytuację. Jak myślicie co się stanie? Wiadomo. Logan, nawet jeśli myślał o ustąpieniu, teraz się nie podda. Nie będzie mu smarkacz mówił co ma robić. Fuck off. I tyle w temacie.
Sezon trzeci trzyma poziom. Nadal mamy genialnie napisane dialogi, ale też coraz bardziej czujemy jak wszyscy w tej rodzinie mają zwichrowane psychiki. Każdy chce być szefem, ale w sumie po co? Bo coś potrafią? Czy raczej chcą być docenieni przez ojca?
Sezon trzeci trzyma poziom, a więc dostaje notę jak poprzednik. Pełne dziesięć.
dziesięć
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top