"Dla ciebie jestem ateistą, dla Boga – konstruktywną opozycją."
Woody Allen

Nowości na stronie

Sandman. Tom 7. Ulotne życia
Hawaii Five-0 - sezon 8
Wieczna miłość - 1994
Dom pokuty
Kingsajz - 1987
Pacjent - Timothe Le Boucher
Carnivale - sezon 1
Wiedźmun. Tom 1. Słodki zapach potwora o zmierzchu
Apartament - 1996
Nauczycielka angielskiego - 2013
Tom Strong, Tom 1
Czerwona nota - 2021
Spider-Man. Bez drogi do domu - 2021
Pax. Droga do domu - Sara Pennypacker

line of duty s 6

Line of Duty,
- BBC, sezon 6, 2021;
- twórca: Jed Mercurio;
- wybrana obsada: Martin Compston, Vicky McClure, Adrian Dunbar, Kelly Macdonald, Shalom Brune-Franklin, Amy De Bhrún, Anna Maxwell Martin ;
- gatunek: thriller, dramat, serial, Line of Duty.

AC-12 dostaje kolejne śledztwo. Tym razem doświadczona policjantka Joanne Davidson opóźnia akcję podczas której ma być aresztowany podejrzany o zabójstwo dziennikarki. Czy jej działanie było skutkiem zbiegu okoliczności, czy też ktoś ją namówił do takiego działania. Śledczy szybko dochodzą do wniosku, że postępowanie należy rozszerzyć o śledztwo w sprawie morderstwa dziennikarki. Dlaczego jeszcze nie rozwiązano tej sprawy? Kto stał za tym morderstwem. Wszystkie wątki wracają do policji. Może chodzi o kolejną osobę, która rządziła gangami w policji? Jak wysoko jest postawiona? I czy istnieje, bo nawet do tego nie ma pewności.

line of duty s 6 scena
Poza tym nad AC-12 znów zbierają się czarne chmury. Jednostka ma zostać rozwiązana, a większość osób może stracić pracę. Wszystko przez oszczędności w policji... a może to nie przypadek?
Zakończenie sezonu jest w pełni otwarte więc jest szansa, że za 2-3 lata dostaniemy kolejną pasjonującą sprawę korupcyjną, która płynnie się łączy z poprzednimi sezonami. Póki co mogę tylko ocenić ten sezon i mieć nadzieję na kontynuację.
Sezon szósty dostaje dziewięć. Mocno sobie cenię klimat tej produkcji.

dziewięć
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top