„Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi.”
Forrest Gump

Nowości na stronie

O, Choroba
Sezon ślubny - sezon 1
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni - 2007
Ziemia swoich synów
Wielka woda - mini
Zasada Trójek - Tomasz Spell
Okko - 4 - Cykl Ognia
Y - Ostatni z mężczyzn: Tom 5
Bez Twarzy - Kas, Dubois
After Life - sezon 2
Hugo (wydanie zbiorcze)
Krew na betonie - 2018
U-571 - 2000
Obywatel Welles - 1999

line of duty s 6

Line of Duty,
- BBC, sezon 6, 2021;
- twórca: Jed Mercurio;
- wybrana obsada: Martin Compston, Vicky McClure, Adrian Dunbar, Kelly Macdonald, Shalom Brune-Franklin, Amy De Bhrún, Anna Maxwell Martin ;
- gatunek: thriller, dramat, serial, Line of Duty.

AC-12 dostaje kolejne śledztwo. Tym razem doświadczona policjantka Joanne Davidson opóźnia akcję podczas której ma być aresztowany podejrzany o zabójstwo dziennikarki. Czy jej działanie było skutkiem zbiegu okoliczności, czy też ktoś ją namówił do takiego działania. Śledczy szybko dochodzą do wniosku, że postępowanie należy rozszerzyć o śledztwo w sprawie morderstwa dziennikarki. Dlaczego jeszcze nie rozwiązano tej sprawy? Kto stał za tym morderstwem. Wszystkie wątki wracają do policji. Może chodzi o kolejną osobę, która rządziła gangami w policji? Jak wysoko jest postawiona? I czy istnieje, bo nawet do tego nie ma pewności.

line of duty s 6 scena
Poza tym nad AC-12 znów zbierają się czarne chmury. Jednostka ma zostać rozwiązana, a większość osób może stracić pracę. Wszystko przez oszczędności w policji... a może to nie przypadek?
Zakończenie sezonu jest w pełni otwarte więc jest szansa, że za 2-3 lata dostaniemy kolejną pasjonującą sprawę korupcyjną, która płynnie się łączy z poprzednimi sezonami. Póki co mogę tylko ocenić ten sezon i mieć nadzieję na kontynuację.
Sezon szósty dostaje dziewięć. Mocno sobie cenię klimat tej produkcji.

dziewięć
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top