"Dlaczego upadamy, Bruce? Po to, żeby nauczyć się, jak wstawać"
Batman: Początek

Nowości na stronie

American Horror Stories - sezon 1
Płaszcz i szpony. Integral I
Viva Maria! - 1965
Ballada o śpiącym lwie - Agata Listoś-Kostrzewa
Lodowy szlak - 2021
Oldboy - 2003
Wyprawa do dżungli - 2021
Pośród lasu.Hill House
Lato '85 - 2020
Opowieści z krypty - sezon 1
Saga Winlandzka Tom 4
Ostatni sprawiedliwy - 1996
Zawód: Dziennikarz - 1994
Jackie Brown - 1997

wyprawa do dzungli

Wyprawa do dżungli,
(Jungle Cruise) - 2021;
- reżyseria: Jaume Collet-Serra,
- scenariusz: Glenn Ficarra, John Requa; 
- wybrana obsada: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Édgar Ramírez, Jack Whitehall, Jesse Plemons, Paul Giamatti; 
- kategoria: fantasy, przygodowy, film, Disney.

Frank ma małą łódź, którą pływa po Amazonce. Przeważnie są to rejsy turystyczne dla łaknących atrakcji turystów. Interes nie idzie za dobrze i przed Frankiem stoi widmo zmiany pracy, a najpewniej też miejsca zamieszkania.

Lily razem ze swoim bratem przybywają do Amazonii w celu odnalezienia legendarnego drzewa życia. Mają mapę i rekwizyt, który może im w pomóc w realizacji zadania. Warto tu podkreślić, że ten ostatni został skradziony w Londynie, a jego prawowity właściciel zbyt łatwo nie odpuści.

wyprawa do dzungli scena
Tym o to sposobem drogi Franka i Lili się splatają tworząc wybuchową mieszankę, przepełnioną złośliwościami i pewną nutą sympatii. Ich wspólna wyprawa jest pełna przygód, pięknych plenerów, nieoczekiwanych zwrotów akcji i elementów nadprzyrodzonych, ale nie uprzedzajmy wypadków.
Wyprawa do dżungli to mocny powrót Disney'a do kina przygodowego. Powrót ryzykowny bo ludzie lubią to co znają, a nowe marki nie zawsze dobrze się przyjmują. Dlatego też producenci nie ryzykowali i zatrudnili w głównej roli aktora, który 'gwarantuje' odpowiedni zwrot poniesionych nakładów. Mowa oczywiście o Dwayne'ie Johnsonie, który od lat nie traci na popularności. Minusem tego rozwiązania jest fakt, że Dwayne nie jest już najmłodszy i Disney musi się pośpieszyć z kontynuacją.. a to że kolejna część powstanie zostało już potwierdzone.
Wyprawa do dżungli dostaje mocne osiem. Nie jest to kino wybitne, ale pozycja idealnie nadaje się na niedzielne, popołudniowe, rodzinne seanse.
osiem
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top