"Jesteś jedynym człowiekiem jakiego kiedykolwiek miałam... Na którym mi zależało. Ale ty być mnie uwięził i wyrzucił klucz, prawda? I nawet bym nie protestowała."
Dawno temu w Ameryce

Nowości na stronie

Poranek ściętych głów #1
Gnat #4: Rose
Odwilż - sezon 1
Pulp - Ed Brubaker, Sean Phillips
Śmierć na Nilu - 2022
Blacksad. Tom 2. Arktyczni
Zaułek koszmarów - 2021
Łasuch. Powrót - Jeff Lemire
Jeźdźcy sprawiedliwości - 2020
Kartoteka 64 - 2018
Sukcesja - sezon 3
Zakazany Port
Sandman. Tom 10. Przebudzenie
Wydział pościgowy - 1998

dlaczego kobiety zabijaja s 2

Dlaczego kobiety zabijają;
(Why Women Kill);
- twórcy: Marc Cherry;
- W Network, sezon 2 - 2021
- wybrana obsada: Jack Davenport, Allison Tolman, Lana Parrilla, B.K. Cannon, Jordane Christie, Matthew Daddario, Nick Frost, Virginia Williams, Veronica Falcón, Eileen Galindo;
- kategoria: serial, sezon, dramat, komedia.

Pierwszemu sezonowi tego serialu dałem maksymalną notę i dlatego też z delikatną rezerwą podchodziłem do drugiej odsłony. Całkiem nowa historia, klimat i styl. Trudno utrzymać odpowiedni poziom.

Alma Fillcot jest prostą kobietą. Ma kochającego męża, córkę i ogródek, któremu poświęca każdą wolną chwilę. Czy Alma jest szczęśliwa? Myślę, że nie zadaje sobie tego pytania. Jest dobrze jak jest.. do czasu aż Alma zaczyna marzyć o członkostwie w pewnym kobiecym klubie. Szybko zostaje sprowadzona na ziemię, a co gorsza zostaje upokorzona przez prezeskę klubu. W życiu prywatnym też jej się komplikuje. Jest ukochany mąż, którego wszyscy kochają skrywa wielką tajemnicę.. od lat pomaga ludziom godnie umierać... gdyby chociaż ich pytał o zdanie..

dlaczego kobiety zabijaja s 2 scena
Sezon drugi posiada ciekawą intrygę, ale nie ukrywajmy, jest ona o wiele bardziej prosta, ale nadal posiadająca niezaprzeczalny urok. Alma i pozostali bohaterowie przechodzą totalne przemiany, a napięcie pomiędzy nimi rośnie i doskonale wiemy, że w pewnym momencie będzie musiało dojść do krwawego rozwiązania. I tu, niestety, finał trochę rozczarowuje. W mojej ocenie finał był zbyt delikatny i zachowawczy. Nie zmienia to jednak faktu, że ten tytuł należy polecać. Jeśli lubicie klimaty Fargo to Dlaczego kobiety zabijają powinny się wam spodobać.
Drugi sezon oceniam dwa oczka niżej. Daję osiem minus.
osiem
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top