"- ma pan problem z kobietami
- nie mam problemu z kobietami, one mnie tylko przerażają"
Przepis na miłość

Nowości na stronie

Sezon ślubny - sezon 1
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni - 2007
Ziemia swoich synów
Wielka woda - mini
Zasada Trójek - Tomasz Spell
Okko - 4 - Cykl Ognia
Y - Ostatni z mężczyzn: Tom 5
Bez Twarzy - Kas, Dubois
After Life - sezon 2
Hugo (wydanie zbiorcze)
Krew na betonie - 2018
U-571 - 2000
Obywatel Welles - 1999
Żegnaj Laleczko - 1975

mad dogs us

Mad Dogs US;
- twórcy: Cris Cole, Shawn Ryan;
- Amazon 2015-2016, mini;
- wybrana obsada: Ben Chaplin, Michael Imperioli, Romany Malco, Steve Zahn, María Botto, Mark Povinelli, Phil Davis, Rachael Holmes, Coby Bell;
- kategoria: dramat, komedia, kryminał.


Czwórka facetów zostaje zaproszona przez kumpla do Belize. Kiedyś byli zgraną paczką, ale z czasem drogim im się rozeszły. Lot pierwszą klasą, super rezydencja i imprezy do świtu. Tak się zapowiada kilkudniowy pobyt.. i nawet początkowo tak jest. Szybko jednak sytuacja się mocno zmienia. Gospodarz na oczach gości dostaje kulkę w łeb, a oni sami mają szybko odzyskać łódź, którą porzucili gdzieś w zatoce. Od tej pory rozpoczyna się seria dziwnych wydarzeń, które nakręcają fabułę. Morderstwa, narkotyki, skorumpowani gliniarze i służby amerykańskie, który mnie można ufać. Ta lawina wydarzeń jest okazją do ciekawej ekspozycji bohaterów i ich wzajemnym relacji.

mad dogs us scena
Początek serialu zapowiadał się wyśmienicie. Połączenie komedii z krwawym kryminałem, ale z czasem klimat uleciał. Stało się bardziej poważnie, momentami filozoficznie i do finału pozycję ratował tylko porządny soundtrack.
Oceniam na słabe sześć.
sześć
Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top