"Ludzie samotni zawsze za dużo mówią"
Szalony Piotruś

Nowości na stronie

Sala samobójców. Hejter - 2020
Kruk - Czorny Woron nie śpi - sezon 2
Szansa - 1979
Złodziej życia - 2004
Luca - 2021
Prosta historia - 1999
Dubler - 1977
Mysia Straż - Jesień 1152 - Tomy 1 i 2
Miasto kłamstw - 2018
Labirynt - Thiago Souto
Fun Home: Tragikomiks rodzinny  - Alison Bechdel
Służąca - 2016
Outsider - mini seria
Przebudzenie - Scott Snyder, Sean Murphy

bosch s 6

Bosch,
- sezon 6, 2020;
- twórcy: Michael Connelly, Eric Ellis Overmyer;
- wybrana obsada: Titus Welliver, Troy Evans, Jamie Hector, Lance Reddick, Amy Aquino, Scott Klace, Madison Lintz, DaJuan Johnson, Gregory Scott Cummins, Paul Calderon, Linda Park;
- kategoria: Amazon, dramat, kryminał.

Bosch podąża za skradzionym cezem, a Jerry ma swoje problemy. Ściga przywódcę szwadronów śmierci na Haiti, który w Stanach udaje praworządnego obywatela.
Śledztwo Boscha szybko trafia do Suwerennych, Amerykanów, którzy dystansują się od rządu. FBI bardzo chętnie by rozbiło te grupy, a tym samy udowadniając, że mają rację. Są nękani przez służby. Każdy pretekst jest dobry do bezprawnych nalotów, aresztowań.
Drugą sprawą Bosch'a jest zabójstwo nastolatki - stara (dziesięcioletnia) sprawa ma teraz szansę na wyjaśnienie. Wiele wskazuje na to, że zabójca jest seryjniakiem, który nadal jest na wolności.

bosch s 6 scena

Irving szykuje się do kandydowania na burmistrza. Ma mocne strony, ale podczas kampanii nawet najmniejsze przewinienie z przeszłości może być decydujące podczas wyborów. Czy ten facet z zasadami nadaje się na to stanowisko? A może nie jest taki bez skazy?

W tym sezonie naprawdę sporo się dzieje, a sposób prowadzenia akcji, narracji utwierdza mnie, że to obecnie jeden z najlepszych seriali. Szkoda, że tak mało się o nim mówi. Finał sezonu zachęca do oczekiwania na siódmą, ponoć ostatnią serię.

Daję dziewięć.

Poniżej zwiastun

Komentarze

Back to top