"Uwielbiam zapach napalmu o poranku."
Czas Apokalipsy

Nowości na stronie

Kurczak ze śliwkami
Świat Dryftu. Część 3. Opowieść o wiedźmie
Maus. Opowieść ocalałego. Wydanie zbiorcze
Węgiel i Krzem
Dziki Ląd
Tyler Cross. Black Rock
Wszystko zajęte
Yellowstone - sezon 2
Gliniarze z Southland - sezon 2
Bilet do raju - 2022
Bullet Train - 2022
RIP 1 - Derrick / Ciężko przeżyć własną śmierć
Malarz - Łukasz Godlewski
Folwark zwierzęcy - Powieść graficzna

swat s 1

S.W.A.T. - jednostka specjalna,
(S.W.A.T.),
- CBS, sezon 2, 2018-2019;
- twórcy: Aaron Rahsaan Thomas, Shawn Ryan;
- wybrana obsada: Shemar Moore, Jay Harrington, Alex Russell, Lina Esco, Kenny Johnson, Stephanie Sigman, David Lim, Patrick St. Esprit;
- kategoria: dramat, kryminał, akcja, swat.

Shawn Ryan potrafi robić dobre kino policyjne.. facet wie jak budować napięcie, jak odpowiednio dawkować emocje i wprowadzać nieoczywiste motywacje głównych bohaterów. Dlatego bez zastrzeżeń obejrzałem pierwszy sezon S.W.A.T. Nie specjalnie mi się podobał, ale postanowiłem dać szansę kolejnej serii.. może za bardzo lubię kino akcji? Miałem nadzieję, że kolejny sezon będzie minimalnie lepszy.. niestety jest bardzo przeciętnie. Sama akcja sensacyjna jest całkiem ok.. bez fajerwerków, ale daje się oglądać.. za to nie da się słuchać wypowiedzi głównych bohaterów.. przez chwilę się zastanawiałem czy oglądam serial o jednostce policji czy też o zakonnikach z bronią.. co policjant to bardziej święty.. Wszyscy mają jasne, klarowne motywacje i mieli ciężkie dzieciństwo.. i człowiek słucha tych ich wypowiedzi jak to cudownie być członkiem zespołu S.W.A.T.

swat s 2 scena Nadal brak przekleństw i dwuznacznych sytuacji...w końcu to elitarna jednostka w najlepszym państwie świata.. boże chroń Amerykę.. ciężka to papka.. tak się zastanawiam: kiedy Ryan stracił jaja? Przecież facet był mistrzem w policyjnych serialach (The Shield, i mniej znany Chicago Code).
Sezon drugi oceniam tak jak pierwszy.. całe cztery na dziesięć.

cztery
Poniżej zwiastun

 


 

Komentarze

Back to top